به گزارش خزرآنلاین، میترا عباسی مدیر فروشگاه های رفاه گیلان در مراسمی با حضور مدیران ستادی و فروشگاههای استان از حسن محمدپور مدیر فروشگاه سیب لاهیجان در پی کسب عنوان واحد صنفی برتر شهرستان لاهیجان از سوی رییس اداره صمت این شهرستان تجلیل و قدردانی کرد. وی افزود: با توجه به برنامه های منظم و دستورالعمل های […]

به گزارش خزرآنلاین، میترا عباسی مدیر فروشگاه های رفاه گیلان در مراسمی با حضور مدیران ستادی و فروشگاههای استان از حسن محمدپور مدیر فروشگاه سیب لاهیجان در پی کسب عنوان واحد صنفی برتر شهرستان لاهیجان از سوی رییس اداره صمت این شهرستان تجلیل و قدردانی کرد.

وی افزود: با توجه به برنامه های منظم و دستورالعمل های بسیار مناسب قانونی، بهداشتی، توزیعی و فروشگاهی تدوین شده از سوی رفاه مرکزی، همه فروشگاههای رفاه در سطح استان با جلب رضایت مشتریان، صلاحیت دریافت عناوین برتر از سوی دستگاههای نظارتی و بازرسی شهرستانهای مختلف را دارند.

فروشگاه سیب لاهیجان همچنین ماه گذشته توانسته بود از بین 500 فروشگاه رفاه سراسر کشور عنوان دوم را از نظر افزایش فروش یک فروشگاه نسل نو و تازه تاسیس را در 3 ماهه اول سال 99 از آن خود کند.

فروشگاه های رفاه گیلان با اجرای سیاست های کلی ستاد رفاه و مدیریت میترا عباسی در 2 سال گذشته رشد چشمگیری در افتتاح و راه اندازی فروشگاههای جدید و نسل نو و فرانچایزینگ داشته است و توانسته با اشتغال زایی در بین جوانان منطقه، تعداد فروشگاههای خود را به 15 فروشگاه در سطح استان برساند.