به گزارش خزرآنلاین، شخصی که نسبت به اذیت و آزار یک قلاده سگ اقدام کرده بود شناسایی و به مرجع قضایی معرفی شد. رئیس اداره حفاظت محیط شهرستان رودسر با اعلام این خبر گفت: شخصی که در رحیم‌آباد شهرستان رودسر نسبت به حیوان‌آزاری و پرت کردن یک قلاده سگ از طبقه دوم ساختمان اقدام کرده بود توسط […]

به گزارش خزرآنلاین، شخصی که نسبت به اذیت و آزار یک قلاده سگ اقدام کرده بود شناسایی و به مرجع قضایی معرفی شد.

رئیس اداره حفاظت محیط شهرستان رودسر با اعلام این خبر گفت: شخصی که در رحیم‌آباد شهرستان رودسر نسبت به حیوان‌آزاری و پرت کردن یک قلاده سگ از طبقه دوم ساختمان اقدام کرده بود توسط مامورین یگان حفاظت این اداره شناسایی و با تشکیل پرونده تخلف به مرجع قضایی رحیم آباد معرفی شد.

علی محمدپور ضمن تشکر از مدیرعامل و اعضای سمن زیست محیطی حافظان میراث زیستی گیل که جهت درمان به موقع و تیمار حیوان آسیب دیده اقدام کردند، افزود: حیوان‌آزاری یکی از انواع بداخلاقی‌های اجتماعی، بزهکاری یا اختلالات روانی است که موجب جریحه‌دار شدن افکار عمومی شده و جرم تلقی می‌شود.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست شهرستان رودسر با اشاره به توصیه‌های مکرر در آیات و روایات اسلامی نسبت به محبت به حیوانات و عدم اذیت و آزار این مخلوقات، گفت: مامورین یگان حفاظت محیط زیست نسبت به این ناهنجاری زیست محیطی حساس بوده و با قاطعیت با عوامل آن و متخلفین برخورد می‌کند.