به گزارش خزرآنلاین، اعتبارنامه تاجگردون در حالی امروز در صحن علنی مجلس رد شد که وی چندی پیش به عنوان رییس شعبه دهم، گزارش تایید اعتبارنامه دلخوش را امضا کرده بود! با این اوصاف باید گفت یک غیرنماینده گزارش تایید اعتبارنامه دلخوش را به هیات رییسه مجلس شورای اسلامی ارسال کرده است!  قابل تامل آنکه […]

به گزارش خزرآنلاین، اعتبارنامه تاجگردون در حالی امروز در صحن علنی مجلس رد شد که وی چندی پیش به عنوان رییس شعبه دهم، گزارش تایید اعتبارنامه دلخوش را امضا کرده بود! با این اوصاف باید گفت یک غیرنماینده گزارش تایید اعتبارنامه دلخوش را به هیات رییسه مجلس شورای اسلامی ارسال کرده است! 

قابل تامل آنکه و پس از عدم تصویب اعتبارنامه تاجگردون، دلخوش طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس گفت: از برادر خوبم غلامرضا تاجگردون که سال‌ها در این مجلس تلاش کردند و زحمت کشیدند تشکر می‌کنم و ان‌شاءالله در جای دیگر موفق باشند!

گفتنی است همزمان با آغاز به کار مجلس یازدهم، اعتبارنامه برخی نمایندگان از جمله کاظم دلخوش، نماینده صومعه سرا از سوی برخی دیگر از نمایندگان مورد اعتراض قرار گرفت. اعتراضی که در شعبه دهم به ریاست تاجگردون مورد رسیدگی قرار گرفت. البته ریاست این شعبه با کسی بود که خودش امروز به علت تصویب نشدن اعتبارنامه از قطار بهارستان پیاده شده است. 

اگرچه سرانجام اعتبارنامه دلخوش به تایید رسید اما علی خضریان، نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر چرایی تایید اعتبار نامه کاظم دلخوش گفته بود: اعتبارنامه آقای دلخوش به این علت تایید شد که فساد وی شبکه‌ای نبود بلکه شخصی و فردی بود.

وی همچنین مدعی شده بود که اعتبارنامه دلخوش با دادن تعهد به نمایندگان معترض مبنی بر پس دادن زمین‌های تصرف شده به بیت المال،به صورت مشروط تایید شده است.