به گزارش خزرآنلاین، فرماندهی انتظامی استان از بین جوانان مؤمن، متعهد و علاقه مند به خدمت در ناجا برای تکمیل کادر افسری با مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد استخدام می کند. رشته های تحصیلی؛مهندسی فناوری اطلاعات با گرایش های (تجارت الکترونیکی، شبکه صرفا رشته مهندسی فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی و سایر رشته های کامپیوتری، […]

به گزارش خزرآنلاین، فرماندهی انتظامی استان از بین جوانان مؤمن، متعهد و علاقه مند به خدمت در ناجا برای تکمیل کادر افسری با مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد استخدام می کند.

رشته های تحصیلی؛

مهندسی فناوری اطلاعات با گرایش های (تجارت الکترونیکی، شبکه صرفا رشته مهندسی فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی و سایر رشته های کامپیوتری، مدیریت سیستم های اطلاعاتی)

گرایش ها در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر با گرایش های نرم افزار، هوش مصنوعی و رباتیک، صرفا رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار در مقطع کارشناسی و سایر شبکه های کامپیوتری، معماری سیستم های کامپیوتری، رایانش امن) و گرایش ها در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد.

شرایط و ضوابط اختصاصی جذب:

۱.حداکثر سن استخدام برای داوطلبان مقطع افسری دانش آموخته ۲۲ سال می باشد.
تبصره: در صورت داشتن هریک از موارد زیر دو سال به حداکثر سن داوطلب اضافه می گردد:
الف) دارندگان کارت پایان خدمت وظیفه عمومی، بسیجیان فعال (بالای یکسال عضویت) و پلیس افتخاری.
ب) خانواده جانبازان و کارکنان نیروهای مسلح، نخبگان و استعداد برتر، دارندگان مقام قهرمانی کشوری و بین المللی در رشته های ورزشی و علمی و حافظان قرآن کریم
۲. حداقل معدل داوطلبان استخدام مقطع دانش آموخته ۱۵ می باشد.
٣. حداقل میزان فد داوطلب ۱۷۰ سانتی متر و مقدار وزن متناسب با قد وی می باشد.
۴. پذیرش داوطلبان در این مقطع ویژه برادران بوده و از طرفی باید بومی استان گیلان باشند.
مهلت ثبت نام تا تاریخ ۱۲ تیر ماه سال جاری می باشد.
داوطلبان می توانند برای ثبت نام و یا دریافت اطلاعات بیشتر به مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان گیلان به نشانی: رشت – میدان مصلی – بلوار شهید مدرس – کوچه شهید گلی پور مراجعه و در صورت ابهام با شماره تلفن های ۲۰۰۶۲-۲۰۱۸۱ تماس حاصل کنند.
لازم به ذکر است، مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان گیلان همه روزه در ساعات اداری آماده پاسخگویی به داوطلبان گرامی می باشد و داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی www.gozinesh.police.ir مراجعه نمایند.