به گزارش خزرآنلاین، برکناری وزیر صمت آن هم در چند ماه پایانی دولت، حاشیه‌های زیادی به همراه داشت. در یکی از آخرین تحولات علی جنتی وزیر سابق ارشاد دولت روحانی به این اتفاق در توئیتر واکنش نشان داد. وی آورده است: ” اقدام رئیس جمهور در برکناری وزیر صمت اگرچه اقدام به جا ولی دیر […]

به گزارش خزرآنلاین، برکناری وزیر صمت آن هم در چند ماه پایانی دولت، حاشیه‌های زیادی به همراه داشت. در یکی از آخرین تحولات علی جنتی وزیر سابق ارشاد دولت روحانی به این اتفاق در توئیتر واکنش نشان داد.

وی آورده است: ” اقدام رئیس جمهور در برکناری وزیر صمت اگرچه اقدام به جا ولی دیر هنگام بود. بی کفایتی و ضعف مدیریت در اداره دستگاه گسترده‌ای که برآمده از ادغام چهار وزارتخانه مهم است و تلاش بی وقفه وزیر در لابی و معامله گری با نمایندگان مجلس بر خلاف منافع ملی و سیاست‌های دولت از جمله دلایل این برکناری است.”

از جناب وزیر اسبق ارشاد می‌پرسیم که جنابعالی پس از عزل از وزارت فرهنگ امروز در شرکت سرمایه گذاری خارجی ایران چه می‌کنید؟ شما برای احراز پست عضو هیات مدیره و ریاست آن چقدر لیاقت و کفایت داشته‌اید؟ جنابعالی از سرمایه گذاری خارجی و عملیات آن در سطح جهان چه می‌دانید که در ارکان شرکتی با دارایی بیش از ۲ میلیارد دلار قرار دارید؟

در دوران مدیریت جنابعالی شرکت سرمایه‌گذاری خارجی ایران چقدر سود دهی داشته است؟ شما در چند شرکت خارجی عضو هیات مدیره هستید و چقدر برای حضور در آنجا پاداش و دستمزد دلاری دریافت می‌کنید؟ آقای جنتی لطفا یک سوزن به خودت بزن، بعد یک جوالدوز به رحمانی!