به گزارش خزرآنلاین، حجت‌الاسلام سعید مهدوی روز گذشته در دیدار با جمعی از مداحان پیشکسوت گیلانی با اشاره به اثرگذاری مداحان در جامعه، اظهار داشت: مداحان از اقشار فرهنگ‌ساز جامعه می‌باشند. وی با تاکید بر سنت‌های گذشته همچون روضه و توسل خانگی، خاطرنشان کرد: مداحان مدیریت بخشی از عواطف و احساسات مثبت جامعه را بر […]

به گزارش خزرآنلاین، حجت‌الاسلام سعید مهدوی روز گذشته در دیدار با جمعی از مداحان پیشکسوت گیلانی با اشاره به اثرگذاری مداحان در جامعه، اظهار داشت: مداحان از اقشار فرهنگ‌ساز جامعه می‌باشند.

وی با تاکید بر سنت‌های گذشته همچون روضه و توسل خانگی، خاطرنشان کرد: مداحان مدیریت بخشی از عواطف و احساسات مثبت جامعه را بر عهده دارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه بسیاری از خانواده‌های متدین می‌توانند در غیاب اجتماعات پرشکوه، در محافل خانگی با حضور اعضای خانواده مجلس توسل بگیرند، تصریح کرد: در این جهت مداحان و روضه‌خوانان نقش بسیار موثری می‌توانند داشته باشند.

وی تاکید کرد: یقینا ترویج روضه‌های خانگی در رشد و بالندگی نظام خانواده و کاهش آسیب‌هایی مانند طلاق و نا بهنجاری‌های اخلاقی در خانواده و جامعه بسیار اثرگذار خواهد بود.