به گزارش خزرآنلاین، مشاهدات عینی خبرنگار خزرآنلاین از فرمانداری رضوانشهر حکایت از آن دارد که صبح امروز جمعی از مردم رضوانشهر در واکنش به عدم پاسخگویی فرماندار و در دسترس نبودن وی اقدام به تجمع در برابر فرمانداری رضوانشهر نمودند. گویا این تجمع سبب شد تا برخی از کارکنان فرمانداری این شهرستان در اقدامی غیرمسئولانه […]

به گزارش خزرآنلاین، مشاهدات عینی خبرنگار خزرآنلاین از فرمانداری رضوانشهر حکایت از آن دارد که صبح امروز جمعی از مردم رضوانشهر در واکنش به عدم پاسخگویی فرماندار و در دسترس نبودن وی اقدام به تجمع در برابر فرمانداری رضوانشهر نمودند.

گویا این تجمع سبب شد تا برخی از کارکنان فرمانداری این شهرستان در اقدامی غیرمسئولانه و به علت نبود سرباز، یکی از معترضین که از قضا فردی سالخورده بوده و قصد ورود به اتاق یکی از معاونین فرماندار را داشته، را در اتاق محبوس نمودند! این اقدام سبب عصبانیت شدید مردمی شد که نزدیک به 3 روز از برق منازل برخی از آنان می گذرد. 

در نتیجه این اقدام مردم در پی شکستن درب اتاقی بودند که فرد معترض در آن محبوس شده بود که خوشبختانه با وساطت برخی از حاضران و باز نمودن درب، از بروز خشونت های جدی ممانعت به عمل آمد. 

گفتنی است تماس های خبرنگار خزرآنلاین طی روزهای گذشته با فرماندار رضوانشهر و کسب خبر در خصوص نحوه کمک رسانی به مردم گرفتار در برف بی نتیجه بوده است.