به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها حکایت از آن دارد که راهیان گام دوم انقلاب اسلامی شعبه گیلان به عنوان یکی از مهمترین تشکل های اصولگرایی در استان سه کاندیدای نهایی خود را جهت حضور در انتخابات آتی مجلس از حوزه انتخابیه شهرستان رشت معرفی نموده است. در همین راستا گفته میشود؛ حسن کربلایی، مجید دلاور […]

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها حکایت از آن دارد که راهیان گام دوم انقلاب اسلامی شعبه گیلان به عنوان یکی از مهمترین تشکل های اصولگرایی در استان سه کاندیدای نهایی خود را جهت حضور در انتخابات آتی مجلس از حوزه انتخابیه شهرستان رشت معرفی نموده است. در همین راستا گفته میشود؛ حسن کربلایی، مجید دلاور و سید علی آقازاده گزینه های نهایی مورد حمایت این تشکل اصولگرایی در شهرستان رشت میباشند.

نکته قابل تامل آنکه جبار کوچکی نژاد نماینده فعلی رشت و مجلس شورای اسلامی و ولی اله عظمتی یکی از گزینه های پر شانس برای موفقیت در انتخابات آتی مجلس، در این لیست جایی ندارند!

به نظر میرسد راهیان گام دوم انقلاب اسلامی که تصمیم گیران اصلی آن هاجر تحریری، کیهان هاشم نیا و مظفر نامدار هستند عملا با ارائه لیست جداگانه، آغازگر انشقاق در جبهه اصولگرایان خواهند بود.