به گزارش خزرآنلاین، محمدباقر باقرزاده صبح امروز در جمع اصحاب رسانه در سالن کنفرانس صداوسیمای مرکز گیلان اظهار کرد: ۴۱ سال از خواست مردم برای استقلال آزادی و جمهوری اسلامی می‌گذرد و تاکنون آرمان ملت عزیز ما همچنان همین خواست باقی‌مانده است. وی با بیان اینکه افتخار جمهوری اسلامی این است که بر دو بال، ارزش […]

به گزارش خزرآنلاین، محمدباقر باقرزاده صبح امروز در جمع اصحاب رسانه در سالن کنفرانس صداوسیمای مرکز گیلان اظهار کرد: ۴۱ سال از خواست مردم برای استقلال آزادی و جمهوری اسلامی می‌گذرد و تاکنون آرمان ملت عزیز ما همچنان همین خواست باقی‌مانده است.

وی با بیان اینکه افتخار جمهوری اسلامی این است که بر دو بال، ارزش و آرمان استوار است، گفت: یکی از این دو بال دین‌سالاری و بال دیگر مردم‌سالاری است.

مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان دهه فجر را طلوع ارزش‌های اسلامی و رهایی ملت از استکبار و عیادی آن‌ها دانست و افزود: دهه فجر، ایام‌الله است و باید همگی برای پاسداشت ایثارگری‌ها و خون شهدای انقلاب مراسم های هرچه باشکوه‌تری برگزار کنیم.

باقرزاده با بیان اینکه انقلاب اسلامی باوجوداینکه بدخواهان ملت تمام تلاش خود را برای اینکه انقلاب ۴۰ سالگی خود را ببیند این‌ انقلاب وارد دهه پنجم شد، تصریح کرد: این انقلاب به کوری چشم دشمنان به مسیر خود ادامه می‌دهد و فرمایشات رهبر انقلاب در گام دوم راهنمایی برای فرارو و آینده این انقلاب است، با گام دوم رهبر انقلاب فصل جدید حیات جمهوری اسلامی ایران بااقتدار آغاز می‌شود.

وی با تأکید به فرمایشات رهبر انقلاب مبنی بر قوی شدن ملت بیان کرد: قوی شدن تنها مربوط به موارد نظامی نیست بلکه باید در تمام امور اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی قوی شد و اصحاب رسانه با قلم خود می‌توانند نقش مؤثری در ارتقای فرهنگ داشته باشند.

مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان با تأکید بر هم‌افزایی رسانه ملی، رسانه‌های مکتوب و مجازی افزود: اگر همگی مسیری برای اقتصاد، اشتغال، در حوزه فرهنگ و سرمایه‌گذاری و برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در کنار هم باشیم، اثرگذاری بیشتری برای پیشرفت استان خود داشته باشیم.

باقرزاده با اشاره به سیاست‌های صداوسیما در خصوص انتخابات پیش‌رو تصریح کرد: تبیین ضرورت مشارکت مردم در انتخابات برای حضور حداکثری از اولویت‌های رسانه‌ ملی است و تبیین تأثیر مجلس قوی و کارآمد در کارآمد سازی دیگر دستگاه‌ها نیز از دیگر اولویت‌های مورد تأکید سیمای ملی است.

وی بیان برکات و نتایج مجلس پاک‌دست در رفع مشکلات مردم و کشور را از دیگر موارد مورد تأکید صداوسیما در برنامه‌های مربوط به انتخابات عنوان کرد و گفت: ما به مردم مصداق نمی‌دهیم که کدام فرد مناسب است اما باید سعی کنیم با ملاک‌هایی که معرفی می‌کنیم مردم را به شناخت و انتخاب درستی برسانیم.

مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان با اشاره به‌ضرورت تبیین سلامت برگزاری انتخابات در کشور افزود: برجسته‌سازی آرای مردم در انتخاب مجلس کارآمد یکی از مواردی است که باید مورد تأکید باشد چرا گه یک رأی نیز می‌تواند در سرنوشت ملت نقش داشته باشد.

باقرزاده با بیان اینکه مجلس باید انقلابی و در خدمت مردم باشد، تصریح کرد: باید یافته‌های خود در حوزه پزشکی، بیوتکنولوژی، هسته‌ای و رتبه خود در حوزه تولید علم و موشکی را به رخ دنیا بکشیم تا اقتدار ملت شریف ایران اسلامی را نشان دهیم.

وی چنددستگی را سمی مهلک برای جمهوری اسلامی دانست و گفت: وحدت و اتحاد مسئله‌ای است که کشور در تمام زمان‌ها به آن نیاز دارد و باید از طراحی‌های دشمن برای ایجاد تفرقه دوری کرد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان بر توجه و انعکاس ایده و برنامه‌های کارآمد و انقلابی در راستای حل مشکلات اقتصادی و مدیریتی کشور تأکید کرد و افزود: خبرنگاران پل‌های ارتباطی بین مردم و مسؤولان هستند که می‌توانند وحدت‌آفرین باشند و بدانند که جامعه ما امروز به امید نیاز دارد و این موضوع را خبرنگاران باید به جامعه تزریق و در جامعه نشاط و همدلی ایجاد کنند.

باقرزاده با تأکید بر اینکه رسانه‌ها و خبرنگاران باید زمینه حضور حداکثری مردم در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن را فراهم آورند، بیان کرد: مردم شریف ایران در مراسم میلیونی تشییع پیکر پاک سردار سلیمانی نشان دادند قدردان نظام هستند.

وی با اشاره به پیش‌بینی ۳۰ هزار دقیقه برنامه برای ایام‌الله دهه فجر گفت: ۱۵ هزار دقیقه تولید، پخش و تأمین ویژه‌برنامه دهه فجر و ۱۴ هزار دقیقه برنامه مربوط به انتخابات در صداوسیمای مرکز گیلان‌ خواهیم داشت.

مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان مرحله تبیین، تشریح و تهییج در رسانه ملی را مربوط به چند روز آخر منتهی به انتخابات دانست که اجرایی می‌شود و تصریح کرد: تولید و پخش برنامه میکروفون، گیلانه، خانواده آیینه زندگی، جوان، ساعت جوانی، صبح بخیر گیلان و برنامه قطار شماره ۱۱ که هر واگن مربوط به یک توسعه در کشور است از دیگر برنامه‌های مربوط به انتخابات در صداوسیمای گیلان خواهد بود.

باقرزاده با اشاره به ارائه بیش از ۱۰۰ خبر محرمانه در خبر شبکه باران گفت: در حوزه اخبار انتخاباتی باهدف پایش فضای انتخاباتی استان، هشت گفت‌وگوی ویژه انتخاباتی ترتیب دادیم که از مسؤولان دست‌اندرکار در حوزه اجرا و نظارت و اساتید دانشگاه در خصوص تبیین اهمیت حضور در انتخابات برنامه‌سازی کردیم.

وی با اشاره به پوشش زنده راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ از پنج شهرستان توسط سیمای مرکز گیلان بیان کرد: برنامه هفت هنر نیز در چند قسمت به موضوع مهم فیلم فجر خواهد پرداخت و مستندهای مختلفی در زمینه ایام‌الله دهه فجر برگزار می‌شود.

مدیرکل صداوسیمای گیلان با اشاره به تولید و توزیع روزشمار انقلاب افزود: تولید و توزیع کاریکاتور، موشن‌گرافی، پوستر و پخش دو مستند در رابطه با انقلاب و معرفی ۶۳ شهید دوران انقلاب از دیگر برنامه‌های سیمای مرکز گیلان در ایام‌الله دهه مبارک فجر است.

klgj_ax_(2).jpg (1080×720)

hhxe_ax_(3).jpg (1080×720)

ms8f_ax_(6).jpg (1040×780)