به گزارش خزرآنلاین، مراسم وداع با پیکر یک شهید گمنام با حضور مردم ولایتمدار آستارا برگزار شد. سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در آئین وداع با شهید گمنام دفاع مقدس در مصلی آستارا با بیان اینکه تفرقه برای جامعه اسلامی سم است، از تفرقه و اختلافات داخلی به عنوان بزرگترین سم جامعه […]

به گزارش خزرآنلاین، مراسم وداع با پیکر یک شهید گمنام با حضور مردم ولایتمدار آستارا برگزار شد.

سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در آئین وداع با شهید گمنام دفاع مقدس در مصلی آستارا با بیان اینکه تفرقه برای جامعه اسلامی سم است، از تفرقه و اختلافات داخلی به عنوان بزرگترین سم جامعه اسلامی نام برد و گفت: این سم بر پیکر کشور و انقلاب ضربه میزند.

وی با بیان اینکه عمل به وصیت نامه‌های شهدا موجب اقتدار بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌شود، اظهار کرد: عمل به پیام و وصیت نامه‌های شهدا موجب قوام و اقتدار و ماندگاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و عمل واقعی به وصایای شهدای گرانقدر که پایداری نظام مقدس اسلامی مرهون خون‌های پاک آنان است، کشور را از هرگونه گزند دسیسه و نقشه‌های دشمن محفوظ نگه می‌دارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه خون شهیدان همیشه پیروز است، افزود: ملتی که روحیه شهادت طلبی دارد از هیچ تهدید و تهاجمی از سوی دشمن نمی ترسد.

عبدالله پور افزود: چنین ملت مقاوم و شهید پرور هیچ گاه تسلیم دشمن نشده و زیر بار زور نمی‌روند.

وی با اشاره به تهدیدها و توطئه‌های آمریکا، اظهار کرد: امروز نیز با وجود همه تحریم‌های ظالمانه دشمن در علیه ایران اسلامی اما با وحدت کلمه، پیروی از رهبر معظم انقلاب و داشتن روحیه جهادی در بین مردم مدیران و مردم می‌توان این تهدیدها را خنثی کرد.

فرمانده سپاه قدس گیلان خواستار رفع مشکلات اقتصادی مردم و همچنین بیکاری جوانان شد.