به گزارش خزرآنلاین، حجت الاسلام مجتبی اشجری ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به خشم و اندوه ملت شریف ایران در به‌شهادت رساندن سردار رشید اسلام و انقلاب «حاج قاسم سلیمانی» از سوی سران شیطانی استکبار جهانی، گفت: دلاوری سپهبد سلیمانی مایه فخر و مباهات ایرانیان و مسلمانان مبارز در جای‌جای گیتی بود. اشجری […]

به گزارش خزرآنلاین، حجت الاسلام مجتبی اشجری ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به خشم و اندوه ملت شریف ایران در به‌شهادت رساندن سردار رشید اسلام و انقلاب «حاج قاسم سلیمانی» از سوی سران شیطانی استکبار جهانی، گفت: دلاوری سپهبد سلیمانی مایه فخر و مباهات ایرانیان و مسلمانان مبارز در جای‌جای گیتی بود.

اشجری با بیان اینکه سردار سلیمانی مظهر غیرت و شجاعت و نیز امید مسلمانان جهان و مستضعفان برای سرنگونی ظالمان و ستمکاران بود، تصریح کرد: سردار سلیمانی به آرزوی دیرینه خود یعنی شهادت رسید اما شهادت این فرمانده بزرگ جبهه مقاومت، برای جهان اسلام ضایعه‌ای بزرگ و جبران‌ناپذیر است.

وی با اشاره به انتصاب بی‌درنگ جانشین سردار سلیمانی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، اظهار کرد: به تعبیر معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) هر پرچمی که از دستان توانمند سرداری بیفتد از سوی سرداری دیگر برافراشته خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان، ترور سردار سلیمانی را نشانه نادانی و عجز سران استکبار جهانی دانست و بیان کرد: شهادت سپهبد سلیمانی اگر چه ضایعه‌ای بزرگ است اما خدشه‌ای در توان دفاعی کشور و جبهه مقاومت ایجاد نخواهد کرد.

حجت‌الاسلام اشجری با بیان اینکه ترور سردار سلیمانی بزرگترین خطای راهبردی دولت آمریکا در قرن اخیر است، گفت: دولت آمریکا و شخص ترامپ به آسانی از تبعات این اقدام ضد حقوق بشری رهایی نخواهند یافت.

وی با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت سردار رشید اسلام «حاج قاسم سلیمانی» در ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۶ دی‌ماه، تصریح کرد: این مراسم با سخنرانی آیت‌الله فلاحتی (نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان) در مصلای امام خمینی شهر رشت برگزار خواهد شد.