به گزارش خزرآنلاین، در متن پیام دکتر شهرود امیرانتخابی آمده است: نهم دی ماه تجلی بصیرت مردمی است که چهل سال است بر اساس آنچه از اعتقادات خود فرا گرفته اند، در صحنه های گوناگون و هرجا احساس نموده اند اصل نظام و باورهای آنها مورد هجمه قرار گرفته است، خودجوش به صحنه آمده اند […]

به گزارش خزرآنلاین، در متن پیام دکتر شهرود امیرانتخابی آمده است: نهم دی ماه تجلی بصیرت مردمی است که چهل سال است بر اساس آنچه از اعتقادات خود فرا گرفته اند، در صحنه های گوناگون و هرجا احساس نموده اند اصل نظام و باورهای آنها مورد هجمه قرار گرفته است، خودجوش به صحنه آمده اند و به زیبایی، نمادی از مردم سالاری دینی را به معرض نمایش گذاشته اند. نهم دی ماه، پیام تاریخی و پیام ولایت مداری مردم ایران اسلامی را به گوش جهانیان رسانید.

مردم انقلابی ایران یک بار دیگر در حرکت عظیم خود در راهپیمایی نهم دی ماه به قدرت های استکبار جهانی یادآور شدند که ملتی قدرشناس بوده و همواره پشتیبان ولایت فقیه هستند و در ادامه دادن راه شهیدان و امام شهیدان اهتمام جدی دارند.

خداوند بزرگ را شاکریم که شاهد چنین حماسه با شکوهی در یوم الله نهم دی ماه بودیم و با لطف کریمانه خود، این مقطع از عمر ما را در زمانی قرار داد که پرچم اسلام و جمهوری اسلامی به دست فقیهی فرزانه، شجاع و خداترس قرار دارد و نور ولایت او در دل تک تک ما متجلی گردیده است.

اینجانب حماسه به یادماندنی نهم دی ماه که مبین عمق بصیرت ملت ایران بود و چه با مسما روز بصیرت نام نهاده شده است را گرامی داشته و به تمامی کارکنان میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان گیلان، تلاش توام با بصیرت را توصیه می کنم. دکتر شهرود امیرانتخابی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان