به گزارش خزرآنلاین، عظیم یکتا امروز در گفت‌وگویی با تأیید خبر کشف کیک و کلوچه‌های حاوی قرص در این شهرستان اظهار کرد: هیچ‌گونه مسمومیتی ناشی از استفاده از این محصولات گزارش نشده و این کیک‌های آلوده در برندهای مختلف از فروشگاه‌ها و بوفه‌های مدارس جمع‌آوری‌شده است. وی با تأکید بر رعایت جوانب احتیاطی از سوی […]

به گزارش خزرآنلاین، عظیم یکتا امروز در گفت‌وگویی با تأیید خبر کشف کیک و کلوچه‌های حاوی قرص در این شهرستان اظهار کرد: هیچ‌گونه مسمومیتی ناشی از استفاده از این محصولات گزارش نشده و این کیک‌های آلوده در برندهای مختلف از فروشگاه‌ها و بوفه‌های مدارس جمع‌آوری‌شده است.

وی با تأکید بر رعایت جوانب احتیاطی از سوی مردم گفت: مردم می‌توانند از کیک و کلوچه‌های موجود در بازار استفاده کنند اما باید با هشیاری و بررسی کیک پیش از مصرف، از خطرات احتمالی پیشگیری کنند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فومن از نمونه‌برداری قرص‌های موجود در محصولات آلوده خبر داد و افزود: در حال حاضر جای نگرانی نیست و به‌محض دریافت پاسخ آزمایشات، به مردم اطلاع‌رسانی لازم انجام می‌شود و مردم نیز می‌توانند موارد مشکوک را به سامانه ۱۹۰ خبر دهند.