به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها حکایت از اقدام عجیب یک هتل معروف در استان دارد. این هتل که چندی پیش به علت اختصاص اتاق های مشترک به مراجعه کنندگانی که با یکدیگر هیچ نوع رابطه شرعی و قانونی نداشته اند، برای مدتی پلمپ شده بود، این روزها باز هم دست به اقدامات مشابه زده است. […]

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها حکایت از اقدام عجیب یک هتل معروف در استان دارد. این هتل که چندی پیش به علت اختصاص اتاق های مشترک به مراجعه کنندگانی که با یکدیگر هیچ نوع رابطه شرعی و قانونی نداشته اند، برای مدتی پلمپ شده بود، این روزها باز هم دست به اقدامات مشابه زده است. این هتل یکی از پرحاشیه ترین هتل های استان است که زمین خواری مسئولان آن در گذشته، حواشی فراوانی را برانگیخته بود. 

شنیده ها حکایت از تلاش شهردار یکی از شهرستان های ساحلی استان برای اخذ اقامت یک کشور خارجی پرطرفدار در بین مختلسین، دارد. این فرد که در نهادهای نظارتی دارای پرونده مفتوح است، از جمله متمول ترین شهرداران استان محسوب می شود. وی چندی پیش یکی از گران قیمت ترین املاک واقع در زادگاه خود را خریداری نموده و در پی تغییر کاربری و ساخت یک مرکز تجاری در آن می باشد. 

گفته می شود فردی که چندی قبل صلاحیتش برای تصدی بر شهرداری یکی از شهرستان های کوچک اما مهم استان تایید نشده بود، این روزها در پی معرفی خود به عنوان مشاور شهردار همان شهر است! گفته می شود هدف وی از تلاش برای تصدی بر کرسی مشاوره، رسمیت بخشی به دخالت های فراوان او در امور مدیریت شهری به خصوص تصمیمات شورای سرمایه گذاری شهرداری در آینده است! 

یکی از اصلاح طلبان معروف استان که به لطف بر سر کار آمدن دولت تدبیر و امید، توانسته کرسی ریاست یکی از موسسات آموزش عالی را در دست بگیرد، اخیرا اقدام به ساخت چندین سوییت در داخل محوطه دانشگاه کرده و از آن ها برای میزبانی سایر اصلاح طلبان شناسنامه دار استان استفاده می کند. این در حالی است که هنوز بسیاری از دانشجویان این موسسه با مشکلات فراوان در تهیه خوابگاه مواجه اند. اجبار عوامل آشپزخانه دانشگاه به طبخ غذاهای محلی برای مصرف میهمانان از جمله اقدامات مشمئزکننده این مدیر اصلاح طلب است. گفته می شود یکی از اعضای شورای شهر که چندی قبل نگرانی اش برای بیکاری فرزند، به سوژه طنز شبکه های اجتماعی تبدیل شده بود، از میهمانان شب جمعه ای این سوییت ها می باشد! 

شنیده ها حکایت از تلاش شهردار پیشین یکی از شهرهای گردشگرپذیر استان برای تصدی بر مدیرعاملی سازمان همیاری های شهرداری های استان دارد. گفته می شود این فرد که البته چند وقتی است که در خارج از استان به سر می برد، طی روزهای اخیر دیدارهایی را برای تحقق این هدف، با برخی از نمایندگان داشته است.

یکی از نمایندگان پیشین استان که صلاحیتش به علت وجود برخی شائبه های اخلاقی تایید نشده بود، اخیرا با حواشی مربوط به انتشار یک فیلم کاملا خصوصی دست و پنجه نرم می کند. به نظر می رسد این فرد که چندی قبل با هدف اخذ تایید صلاحیت در انتخابات آتی مجلس، سند ازدواج موقت خود را به پایتخت ارسال کرده بود، حالا می بایست به دنبال یک سند ازدواج موقت دیگر باشد!