به گزارش خزرآنلاین، شماری از اعضای کاروان زائران اربعین حسینی که در مسیر جاده انزلی به رضوانشهر به صورت نمادین در حال حرکت بودند در محدوده روستای سنگاچین بر اثر انحراف یک خودروی سواری پراید دچار حادثه شدند. این کاروان همه ساله این مسیر را به منظور آماده سازی زائران برای پیاده روی در مسیر […]

به گزارش خزرآنلاین، شماری از اعضای کاروان زائران اربعین حسینی که در مسیر جاده انزلی به رضوانشهر به صورت نمادین در حال حرکت بودند در محدوده روستای سنگاچین بر اثر انحراف یک خودروی سواری پراید دچار حادثه شدند.

این کاروان همه ساله این مسیر را به منظور آماده سازی زائران برای پیاده روی در مسیر نجف تا کربلا طی می کرد که در کاروان امروز ۴۵ تن حضور داشتند و متاسفانه بر اثر برخورد خودروی پراید با این کاروان، دو نفر در دم جان باختند و پنج نفر نیز مصدوم شدند که حال یک تن از مصدومان بحرانی اعلام شده است.

مصدومان بلافاصله پس از وقوع حادثه به بیمارستان شهید بهشتی بندر انزلی منتقل شده و زیر نظر پزشکان تحت مداوا قرار دارند و علت حادثه نیز از سوی پلیس راه در حال بررسی است.

دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان در تماس تلفنی با فرماندار انزلی، بر لزوم رسیدگی دقیق و فوری به وضعیت حادثه دیدگان کاروان پیاده اربعین در شهرستان بندرانزلی تاکید کرد.

وی همچنین ضمن ابراز همدردی با خانواده های جانباختگان و مصدومان این سانحه، از نیروی انتظامی خواست علت وقوع حادثه را بررسی کرده و تدابیر لازم برای جلوگیری از وقوع اینگونه حوادث را بیاندیشد.