به گزارش خزرآنلاین، لنگرخبر نوشت:  طبق آخرین شنیده‌ها اعضای شورای شهر کومله طی جلسه‌ای حسن‌زاده را به‌عنوان سرپرست شهرداری کومله انتخاب کردند.  ولی فخری شهردار کومله روز گذشته به دلایلی توسط مراجع قضایی دستگیر شد.  طی چند هفته اخیر شاهد حاشیه‌های زیادی در شهرداری و شورای شهر کومله بودیم ولی تاکنون اعضای شورای شهر در […]

به گزارش خزرآنلاین، لنگرخبر نوشت: 

طبق آخرین شنیده‌ها اعضای شورای شهر کومله طی جلسه‌ای حسن‌زاده را به‌عنوان سرپرست شهرداری کومله انتخاب کردند. 

ولی فخری شهردار کومله روز گذشته به دلایلی توسط مراجع قضایی دستگیر شد.

 طی چند هفته اخیر شاهد حاشیه‌های زیادی در شهرداری و شورای شهر کومله بودیم ولی تاکنون اعضای شورای شهر در باب اتفاقات انجام‌شده یا اظهار بی‌اطلاعی کردند و یا از بیان کامل ماجرا به‌صورت شفاف به مردم از طریق رسانه‌ها امتناع کردند.

عصر روز پنج‌شنبه هم خبر درگیری چند عضو شورای شهر کومله به‌سرعت در فضای مجازی پخش شد که شهروندان شهر کومله نیز در این زمینه واکنش‌های متفاوتی داشتند.

یکی از شهروندان دلیل درگیری اعضای شورا را دخالت یک عضو در کار رئیس شورا برای تنظیم صورت‌جلسه درباره عدم حضور برخی از اعضای شورای شهر در جلسات دانست که درنهایت این درگیری به پرتاب اشیا منجر شده است.

شهروندان کومله‌ای در فضای مجازی اعلام کرده‌اند که پلیس به محل شورا مراجعه کرده و درگیری را صورت‌جلسه کرده است.

غروب روز پنج‌شنبه نیز خبر بازداشت شهردار کومله نقل محافل شد که البته اعضای شورای شهر کومله یا مراجع قانونی دیگر تاکنون دلیل اصلی بازداشت را اعلام نکرده‌اند.

برخی در فضای مجازی شاکی خصوصی و برخی نیز عدم تمکین به دستور مراجع قضایی و حضور در دفتر شهردار را از دلایل بازداشت شهردار کومله اعلام کرده‌اند.