به گزارش خزرآنلاین، انتخابات شورای هماهنگی و شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان گیلان با مهندسی سازمان یافته برگزار شده است. این ادعایی است که بسیاری از فعالین اصلاح طلب استان بر آن تاکید دارند و می گویند به فاصله زمانی نزدیک به این انتخابات، برخی چهره های اصلاح طلب نه چندان مطرح با حضور در […]

به گزارش خزرآنلاین، انتخابات شورای هماهنگی و شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان گیلان با مهندسی سازمان یافته برگزار شده است.

این ادعایی است که بسیاری از فعالین اصلاح طلب استان بر آن تاکید دارند و می گویند به فاصله زمانی نزدیک به این انتخابات، برخی چهره های اصلاح طلب نه چندان مطرح با حضور در پایتخت، معرفی نامه هایی را احزاب اصلاح طلب دریافت کرده و از طریق عضویت در حزب های بعضا یک نفره، در انتخابات شورای هماهنگی اصلاح طلبان گیلان شرکت کرده و به گزینه مورد حمایت خود رای داده اند. ادعایی که اگر صحت داشته باشد، باید گفت مدعیان برگزاری انتخابات آزاد حتی از برگزاری یک انتخابات درون جناحی هم عاجزند.

گفته می شود 10 عضو از 15 عضو برنده در انتخابات همگی از اعضای سابق حزب مشارکت بوده که طی روزهای گذشته عازم تهران شده و با گرفتن معرفی نامه از احزاب اجاره ای، هر یک جداگانه حق رای به دست آورده و به همدیگر رای داده اند!

در همین راستا یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود به خبرنگار خزرآنلاین گفت: متاسفانه بسیاری حتی از زمان و مکان برگزاری این انتخابات هم مطلع نبوده اند و با توجه به تبانی صورت گرفته، عملا نتایج به دست آمده فاقد مشروعیت است.

گفتنی است با توجه به انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و تلاش بسیاری از کاندیداها برای حضور در لیست اصلاحات، اعضای منتخب شورای سیاست گذاری و هماهنگی اصلاح طلبان گیلان به زودی طرف مراجعه افرادی قرار خواهند گرفت که برای حضور نامشان در لیست نهایی اصلاحات، حاضر به دادن هر امتیازی هستند! شاید با این توضیح بهتر بتوان فهمید که چرا انتخابات این دوره تا این اندازه حساس بوده و بنا به ادعای برخی از اصلاح طلبان، به شیوه قابل تاملی، مهندسی شده است!