به گزارش خزرآنلاین، داوطلب، عملیات کربلای 2 را حائز اهمیت برشمرد و افزود:در این عملیات 198 شهید تقدیم اسلام و انقلاب شده که شهید حاج محمود قلی‌پور از نمونه‌های بارز آن است. معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه شهید قلی‌پور در دوران خودش یکی از موثرترین،فعال‌ترین،متفکرترین و خاکی‌ترین شخصیت‌های دفاع […]

به گزارش خزرآنلاین، داوطلب، عملیات کربلای 2 را حائز اهمیت برشمرد و افزود:در این عملیات 198 شهید تقدیم اسلام و انقلاب شده که شهید حاج محمود قلی‌پور از نمونه‌های بارز آن است.

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه شهید قلی‌پور در دوران خودش یکی از موثرترین،فعال‌ترین،متفکرترین و خاکی‌ترین شخصیت‌های دفاع مقدس بود، گفت: ایشان هنوز در بین مردم ناشناخته مانده و نتوانسته‌ایم ابعاد شخصیتی و برجسته این شهید والامقام را درست برای جوانان بیان کنیم.

داوطلب امنیت پایدار کشور را مرهون خون شهدا از جمله شهید قلی‌پور دانست و یادآور شد: خون شهدا ضامن آزادی و اقتدار و امنیت ما در دنیای پرآشوب امروز است.

وی از برگزاری یادواره سردار شهید حاج محمود قلی‌پور، سرداران شهید گیلان همچون حاج علی گلستانی،حاج سید محمد محمدنژاد،حسن رضوانخواه و غلامرضا قبادی و 198 شهید عملیات کربلای 2 خبر داد و عنوان کرد:این یادواره در گلزار شهدای رشت برگزار می‌شود.

این مسئول فرهنگی آیت‌الله علی سعیدی،رئیس عقیدتی سیاسی ستاد فرماندهی کل قوا را سخنران مراسم مذکور دانست و خاطرنشان کرد: این یادواره ساعت 17 عصر روز یکشنبه، 10 شهریورماه جاری همراه با مداحی حاج محسن کاشفی برگزار خواهد شد.