به گزارش خزرآنلاین، در این کنگره ۲ روزه حدود ۱۰۰ نفر از استادان تربیت بدنی و مربیان ورزشی آخرین دستاوردها و یافته های علمی در خصوص نقش ورزش در سلامت را بررسی می کنند.در حاشیه سومین کنگره ملی دستاوردهای ورزشی و سلامت و نخستین کنگره ملی مدیریت راهبردی ورزش نمایشگاه تجهیزات ورزشی هم برگزار شده […]

به گزارش خزرآنلاین، در این کنگره ۲ روزه حدود ۱۰۰ نفر از استادان تربیت بدنی و مربیان ورزشی آخرین دستاوردها و یافته های علمی در خصوص نقش ورزش در سلامت را بررسی می کنند.
در حاشیه سومین کنگره ملی دستاوردهای ورزشی و سلامت و نخستین کنگره ملی مدیریت راهبردی ورزش نمایشگاه تجهیزات ورزشی هم برگزار شده است.

سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در مراسم افتتاح این کنگره با اشاره به کم تحرکی و افزایش وزن شهروندان افزود: طبق آخرین اطلاعات و آمار بیش از ۳۱ میلیون نفر از جمعیت کشور پر فشاری خون دارند.

مدیرعامل منطقه آزاد انزلی هم گفت : در ۵ سال گذشته بیش از ۱۱۰ رویداد ورزشی در سطح ملی و بین المللی در این منطقه تجاری- صنعتی برگزار شد.

رضا مسرور افزود : در راستای توسعه ورزش بیش از ۱۱ زمین ورزشی در روستا های محدوده منطقه آزاد انزلی ساخته و تجهیز شد.

وی در ادامه از اخذ مجوز اسپانسری تیم فوتبال ملوان بندر انزلی خبر داد و خاطرنشان کرد : در فصل جدید از رقابت های لیگ یک فوتبال کشور سازمان منطقه آزاد انزلی همچون سنوات گذشته اسپانسر این تیم پرافتخار خواهد بود.