به گزارش خزرآنلاین، رئیس پلیس راهور استان گیلان گفت: بی‌احتیاطی راننده پراید جان پیرمرد بی‌خانمان را در رشت گرفت. سرهنگ محمدرضا محمدی در تشریح این خبر بیان داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر تصادف یک دستگاه سواری پراید و عابرپیاده در ایستگاه جانبازان رشت تیم کارشناسی پلیس راهور شهرستان رشت به همراه تیم‌های […]

به گزارش خزرآنلاین، رئیس پلیس راهور استان گیلان گفت: بی‌احتیاطی راننده پراید جان پیرمرد بی‌خانمان را در رشت گرفت.

سرهنگ محمدرضا محمدی در تشریح این خبر بیان داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر تصادف یک دستگاه سواری پراید و عابرپیاده در ایستگاه جانبازان رشت تیم کارشناسی پلیس راهور شهرستان رشت به همراه تیم‌های امدادی به محل حادثه اعزام شد.

این مقام انتظامی ادامه افزود: در این حادثه پراید به رانندگی فردی ۳۲ ساله به علت عدم توجه به جلو با عابرپیاده که پیرمردی ۷۲ ساله با هویتی نامعلوم برخورد کرد که در این حادثه عابر پیاده که فردی بی‌خانمان بود بر اثر شدت جراحات وارده در صحنه تصادف فوت کرد.

سرهنگ محمدی به رانندگانی که در شهرهای پرجمعیت عبور و مرور می‌کنند توصیه کرد: به یاد داشته باشید در مکان‌هایی که با تردد بالای عابران روبرو هستیم باید با توجه کافی به جلو و جوانب رانندکی کنیم تا شاهد وقوع چنین حوادثی نباشیم.