به گزارش خزرآنلاین، واژگونی خودرو نیسان وانت و برخورد آن با کوه در محور رضوانشهر-پونل در غرب استان گیلان، هفت مصدوم بر جا گذاشت. مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان در مورد این حادثه گفت: واژگونی یک دستگاه نیسان و برخورد آن به کوه عصر دیروز (جمعه) اطلاع داده شد. پیمان اسدی […]

به گزارش خزرآنلاین، واژگونی خودرو نیسان وانت و برخورد آن با کوه در محور رضوانشهر-پونل در غرب استان گیلان، هفت مصدوم بر جا گذاشت.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان در مورد این حادثه گفت: واژگونی یک دستگاه نیسان و برخورد آن به کوه عصر دیروز (جمعه) اطلاع داده شد.

پیمان اسدی افزود: با دریافت این خبر بلافاصله تیم های فوریت های پزشکی گیلان از نزدیکترین محل حادثه برای امداد رسانی اعزام شدند.

وی با بیان این که این حادثه هفت مصدوم بر جا گذاشت، اظهار داشت: چهار نفر از مصدومان توسط تیم فوریت های پزشکی گیلان به بیمارستان شهدای شهرستان رضوانشهر منتقل شدند و سه مصدوم دیگر به وسیله شخصی به این بیمارستان انتقال یافتند.

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دارای ۴٠٠ نیرو، ١٢٠ دستگاه آمبولانس ، دو موتور لانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس است.