به گزارش خزرآنلاین، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت میز خدمت یاد شده در راستای اجرای دستور شهردار رشت مبنی بر ارائه خدمت به شهروندان هر منطقه در روزهای جمعه هر هفته، صبح امروز در مصلی رشت برگزار شد. در اجرای این برنامه سرپرست معاونت مالی و اقتصادی به نمایندگی از شهردار ‌، […]

به گزارش خزرآنلاین، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت میز خدمت یاد شده در راستای اجرای دستور شهردار رشت مبنی بر ارائه خدمت به شهروندان هر منطقه در روزهای جمعه هر هفته، صبح امروز در مصلی رشت برگزار شد.

در اجرای این برنامه سرپرست معاونت مالی و اقتصادی به نمایندگی از شهردار ‌، مدیر منطقه چهار، نائب رئیس و دو عضو دیگر شورای شهر و برخی از مدیران شهرداری به بررسی مشکلات شهروندان پرداختند.

مسئولان شهری با شنیدن مشکلات شهروندان به ارائه راهکارهای مناسب برای هر مشکل پرداختند.

ساخت و سازهای نسقی از عمده ترین موضوعات مطرح شده در این روز از سوی مراجعه کنندگان بود.

همچنین بر اساس تدابیر صورت گرفته نماینده ۱۳۷ و دبیرخانه شهرداری رشت با تجهیزات کامل نسبت به ثبت درخواست های شهروندان اقدام کردند.

گفتنی اینکه استقبال از برگزاری میز خدمت شهرداری رشت به حدی بود که یک ساعت بیشتر از زمان تعیین شده نیز به طول انجامید.

شایان ذکر است گل احضار سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری رشت، امیرلو شهردار منطقه چهار ، قانع سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین الملل ، بشردانش مدیر خدمات شهری و همچنین معاون های خدمات شهری ‌‌، حمل و نقل و امور زیربنایی و روسای نواحی سه گانه منطقه چهار و برخی از کارکنان در اجرای این میز خدمت حضور داشتند.