به گزارش خزرآنلاین، حامد آرزم بابیان اینکه شهرداری چاف و چمخاله تازه تأسیس و به شهر گردشگری معروف است، اظهار کرد: هدف اصلی اعضا شورا و شهرداری ایجاد زیرساخت اصولی شهری و سروسامان دادن به شهر است تا از پراکندگی که وجود دارد درآید تا چاف و چمخاله به شهری متحدالشکل تبدیل شود. وی مهم‌ترین […]

به گزارش خزرآنلاین، حامد آرزم بابیان اینکه شهرداری چاف و چمخاله تازه تأسیس و به شهر گردشگری معروف است، اظهار کرد: هدف اصلی اعضا شورا و شهرداری ایجاد زیرساخت اصولی شهری و سروسامان دادن به شهر است تا از پراکندگی که وجود دارد درآید تا چاف و چمخاله به شهری متحدالشکل تبدیل شود.

وی مهم‌ترین پروژه این شهر را ساماندهی شهری دانست و گفت: احداث چند پارک جنگلی در قسمت‌های مختلف شهری ازجمله روبروی شهرداری، حسین‌آباد و چاف و اتصال بلوار مسیر چمخاله به چاف از مهم‌ترین پروژه‌ها است تا مسافران فضایی آرام داشته باشند.

عضو شورای شهر چاف و چمخاله با اشاره به نوار ساحلی ۱۷ کیلومتری در این شهر، افزود: احداث طرح سالم‌سازی در دو منطقه چاف و تازه‌آباد که از دوره گذشته شورا آغاز شد و با حمایت‌های نماینده لنگرود، اعتبار مشخصی برای این پروژه اختصاص داده شد و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده درصدد هستیم تا طرح چاف تا سال آینده به بهره‌برداری برسد.

آرزم بابیان اینکه ساختمان شهرداری چاف و چمخاله بلاتکلیف است و باید ساختمان خوبی در شأن مردم و کارکنان خدوم ایجاد نماییم، تصریح کرد: در دوره گذشته شورای شهر تاکنون تغییرات زیادی در ساحل ایجاد شد و در بلوار چاف و چمخاله و ساحل چاف که پروانه‌ای صادر نمی‌شد و امکانات برق و گاز نداشت با هماهنگی‌هایی که انجام شد اکنون شهرداری می‌تواند این خدمات را در اختیار مردم و مهمانان قرار دهد و در ساحل چاف و چمخاله مجوز ساخت‌وساز صادر می‌شود.

وی بابیان اینکه رضایتمندی مردم از عملکرد ذاکری شهردار سابق مثبت نبود و شورای شهر هم از عملکرد ایشان رضایت نداشتند، گفت: شوراها سعی‌شان بر این است که مدیریت را به کسی بسپارند تا توانمند و تحصیل‌کرده و قدرت رایزنی در سطح استان و کشور داشته باشد تا بتواند برای دریافت بودجه نیز گام بردارد.

عضو شورای شهر چاف و چمخاله افزود: شرمنده مردم هستیم و مردم در انتخابات گذشته خیلی به حقیر لطف داشتند که توانستم رأی بیشتری نسبت به دوره گذشته کسب کنم که تلاش بنده و همه اعضای شورای شهر چاف و چمخاله بر این است تا با انجام اقدامات مفید برای شهروندان، جبران محبت کنیم.