به گزارش خزرآنلاین، سردار محمد عبدالله‌پور  صبح امروز در نشست “نقش بانوان در پیشبرد گام دوم انقلاب” اظهار داشت: امروز راهبرد آمریکا در منطقه تامین امنیت اسرائیل، امنیت تبادل انرژی، حفظ حکومت‌های همگرا و از میان برداشتن مخالفان است. فرمانده سپاه قدس گیلان در این جلسه که با حضور جمعی از بانوان نخبه گیلان در عرصه‌های مختلف، […]

به گزارش خزرآنلاین، سردار محمد عبدالله‌پور  صبح امروز در نشست “نقش بانوان در پیشبرد گام دوم انقلاب” اظهار داشت: امروز راهبرد آمریکا در منطقه تامین امنیت اسرائیل، امنیت تبادل انرژی، حفظ حکومت‌های همگرا و از میان برداشتن مخالفان است.

فرمانده سپاه قدس گیلان در این جلسه که با حضور جمعی از بانوان نخبه گیلان در عرصه‌های مختلف، در سالن امام جعفرصادق(ع) سپاه قدس گیلان در رشت برگزار شد راهبردهای دولت مستکبر آمریکا در منطقه را تشریح کرد.

سردار عبدالله‌پور با اعلام اینکه امروز جمهوری اسلامی با عنایت الهی موفق شده است تا راهبردهای آمریکا در منطقه را بر هم بزند ابراز داشت: امروز تحولات منطقه به‌گونه‌ای رقم خورده که به نفع اهداف جمهوری اسلامی است.

فرمانده سپاه قدس  استان گیلان مشکل اصلی امروز کشور را سوءمدیریت دانست و خاطرنشان کرد: بخش عمده‌ای از مشکلات امروز کشور با تلاش و همراهی بیشتر مسئولان قابل حل شدن است.

وی افزود: قطعاً جوانان می‌توانند با به دست گرفتن ساز و کارهای اثرگذار در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی تحولی عظیم به وجود آورده و این تحول ذیل اهداف و ارزش‌های انقلاب اسلامی و برای مردم انجام شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان نیز در این نشست ضمن ارائه تحلیلی در خصوص جایگاه بانوان اظهار داشت: افق بیانیه گام دوم انقلاب رسیدن به قله رفیعی است که از آن با عنوان مهدویت و ظهور امام عصر(عج) یاد می‌کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسن تسخیری بیانیه گام دوم انقلاب را راهبردی برای پیشبرد امور انقلاب اسلامی دانست و ابراز داشت: بهره‌مندی از مفاد این بیانیه صرفاً مربوط به جمهوری اسلامی نمی‌شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: امروز انقلاب اسلامی معطوف به مرزها و مختص مردم ایران نیست وبلکه صدور انقلاب در اقصی نقاط جهان و در میان همه مستضعفان عالم صورت پذیرفته است.

وی گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری را دو راهبرد مهم برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب دانست و گفت: بی شک نقش بانوان در تربیت نسل طراز انقلاب و همچنین احیاء سبک زندگی اسلامی و انسانی که در بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری بیان شده، نقشی غیرقابل انکار است.

تسخیری با تاکید بر لزوم اجماع حداکثری نیروهای انقلابی به منظور مقابله با تهدیدات دشمنان افزود: قطعا دشمنان انقلاب با وجود هزینه های هنگفت نه تنها نمی توانند ضربه ای به انقلاب اسلامی وارد کنند بلکه باید شاهد پیشرفت و موفقیت بیش از پیش ایران اسلامی به دست جوانان باشند.

معاون سیاسی سپاه قدس گیلان نیز در این نشست با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر لزوم توجه به نقش و جایگاه جوانان در متن گام دوم انقلاب اظهار داشت: نقش زنان و به خصوص بانوان جوان در پیشبرد اهداف انقلاب نقشی بی‌بدیل است.

مهدی نیازمند خاطرنشان کرد: در طول تاریخ انقلاب همواره شاهد بوده‌ایم‌ که حضور بانوان در عرصه‌های مختلف سبب موفقیت انقلاب اسلامی و همچنین درخشش بانوان ایرانی شده است.