به گزارش خزرآنلاین، جلسه انتخاب هیئت رئیسه خانه احزاب گیلان برگزار شد، طی این انتخابات “سهیلا مدارایی” به عنوان رییس خانه احزاب گیلان انتخاب و همچنین اسحاق راستی به عنوان نائب رئیس اول، احمدیان نائب رئیس دوم، بخشی به عنوان دبیر و برادران نصیری به عنوان خزانه دار انتخاب شدند.  این افراد به مدت یک […]

به گزارش خزرآنلاین، جلسه انتخاب هیئت رئیسه خانه احزاب گیلان برگزار شد، طی این انتخابات “سهیلا مدارایی” به عنوان رییس خانه احزاب گیلان انتخاب و همچنین اسحاق راستی به عنوان نائب رئیس اول، احمدیان نائب رئیس دوم، بخشی به عنوان دبیر و برادران نصیری به عنوان خزانه دار انتخاب شدند.

 این افراد به مدت یک سال مسئولیت خانه احزاب گیلان را برعهده خواهند داشت.

سهیلا مدارایی در گفت و گویی در رابطه با برگزاری انتخابات هیئت رییسه خانه احزاب گیلان، گفت: همه احزاب از همه فراکسیون ها در خانه احزاب از جمله مستقلین، اصولگرایان و اصلاح طلبان در خانه احزاب نماینده دارند و انتخابات هیئت رییسه برای کشور طی ۲ سال و در استان ها سالی یک بار برگزار می شود.

 

وی با بیان اینکه در سال ۹۶ با حضور دکتر کمالی رییس وقت خانه احزاب در استانداری گیلان نشستی برگزار شد، گفت: در این نشست شورای مرکزی خانه احزاب انتخاب شدند و قرعه کشی برای هیئت رییسه خانه احزاب بین سه فراکسیون انجام شد.

رییس خانه احزاب گیلان، گفت: ریاست خانه احزاب سال اول به مستقلین رسید و طبق این قرعه امسال نوبت حضور اصلاح طلبان در هیئت رییسه خانه احزاب است و قرعه به نام اصلاح طلبان افتاد.

مدارایی با تأکید بر اینکه از هر فراکسیونی، سه نفر اصولگرا، سه نفر اصلاح طلب و سه نفر مستقلین در شورای مرکزی حضور دارند، و بنده از بین ۹ عضو شورای مرکزی با ۷ رأی به عنوان رییس خانه احزاب گیلان انتخاب شدم.