به گزارش خزرآنلاین، فرمانده انتظامی استان همدان گفت : ظهر امروز یک روحانی ۴۶ ساله به نام م – قاسمی در محله حاجی همدان به قتل رسید. سردار کامرانی صالح افزود : فرد ضارب پس از پیاده شدن از سواری پژو ۲۰۶ با اسلحه کلاشینکف به سمت این روحانی که از حوزه علمیه خارج شده […]

به گزارش خزرآنلاین، فرمانده انتظامی استان همدان گفت : ظهر امروز یک روحانی ۴۶ ساله به نام م – قاسمی در محله حاجی همدان به قتل رسید.

سردار کامرانی صالح افزود : فرد ضارب پس از پیاده شدن از سواری پژو ۲۰۶ با اسلحه کلاشینکف به سمت این روحانی که از حوزه علمیه خارج شده بود، تیراندازی کرده که مقتول در دم جان خود را از دست داده است.

فرمانده انتظامی استان همدان گفت : قاتل در صفحه اینستاگرام خود اعتراف به قتل روحانی کرده و شناسایی او صورت گرفته اما هنوز دستگیری نشده است. 

Image result for ‫طلبه همدانی به ضرب گلوله افراد ناشناس به قتل رسید‬‎

طلبه همدانی به قتل رسید

سردار کامرانی صالح با اشاره به اینکه مرحوم قاسمی امام جماعت مسجد حاج کربعلی و مدیر کتابخانه مرحوم دامغانی همدان بود ، گفت : شاهدان عینی با برداشتن شماره پلاک خودروی قاتل به روند شناسایی وی کمک کرده اند.

به گفته شاهدان عینی فرد ضارب در خودروی ۲۰۶ با اسلحه کلاشینکف به سمت این فرد شلیک کرده و او را به قتل رسانده است.

حجت الاسلام موسیوند،مسئول دفتر مدیریت حوزه های علمیه همدان هم بیان کرد : حدود ساعت ۱۲و نیم ظهر روحانی ۴۰ ساله به نام مصطفی قاسمی در کوچه آیت الله آخوند توسط خودروی ۲۰۶  به قتل رسید.

طلبه همدانی به قتل رسید

حجت الاسلام موسیوند گفت:ضارب با دو گلوله این طلبه  را به شهادت رساند .