به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که سازمان لیگ در بیانیه ای اعلام کرد که باشگاه ملوان بندرانزلی، بدون پرداخت بدهی‌ها و دریافت مجوز، قادر به ثبت قرارداد بازیکنان‌شان در نیم فصل دوم نیست. این در حالی است که ماکیت این باشگاه در تابستان امسال به فرد جدیدی واگذار شده و محمد رفیع نیا در […]

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که سازمان لیگ در بیانیه ای اعلام کرد که باشگاه ملوان بندرانزلی، بدون پرداخت بدهی‌ها و دریافت مجوز، قادر به ثبت قرارداد بازیکنان‌شان در نیم فصل دوم نیست. این در حالی است که ماکیت این باشگاه در تابستان امسال به فرد جدیدی واگذار شده و محمد رفیع نیا در یک نشست خبری، رسماً به عنوان مالک جدید ملوان معرفی شده بود.

البته در این نشست حسن خسته بند، نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی که همزمان عضو هیات مدیره باشگاه ملوان هم می باشد، حضور داشت و رفیعی نیا را بهترین گزینه برای خرید ملوان خواند و گفت که خودش هم برای ملوان چک ضمانت داده است.

با همه این تفاسیر، بیانیه اخیر سازمان لیگ نشان داد که ملوان آن قدری بدهی دارد که نمی تواند قرارداد بازیکنانش را در نیم فصل دوم ثبت کند. قابل تامل آنکه ملوان یک بار در ابتدای فصل بخاطر بدهی به بازیکن خارجی، لیگ دسته اول را با کسر شش امتیاز آغاز کرده است که همین امر باعث شد در انتهای جدول رده بندی قرار بگیرد. اگرچه ممکن است بدهی بازیکن خارجی و یا حتی بدهی های پیش رو، مربوط به گذشته باشد اما باید گفت رفیع نیا یا پرداخت بدهی پیشین را تقبل کرده و یا تسویه آن را بر عهده فروشنده گذاشته است. در هر دو صورت می توان رد پررنگی از نقش کم رنگ خسته بند در ممانعت از بروز بلاهای نازل شده بر سر ملوان دید، چرا که هم او رفیعی نیا را بهترین گزینه برای خرید ملوان دانسته بود و هم خودش عضو هیات مدیره ملوان است.

البته ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که خسته بند در کنار مشغله فراوان نمایندگی و عضویت در هیات مدیره باشگاه ملوان، ریاست هیات قایقرانی استان را هم بر عهده دارد.

در مجلس که چندی پیش نام وی در رسانه ها به عنوان یکی از معدود نمایندگانی که در دو سال اخیر هیچ نطقی نداشته اند، برده شده است. اوضاع ملوان هم که در حال حاضر مطلوب نبوده و ملوان در رده پایین جدول دست و پا می زند. امید می رود حداقل حال هیات قایقرانی خوب باشد!