به گزارش خزرآنلاین، هفتمین نمایشگاه گل و گیاه، مبلمان، خدمات شهری و حمل و نقل عمومی با حضور معاون امور عمرانی استاندار گیلان در رشت افتتاح شد. به گزارش امور ارتباطات سازمان؛ هفتمین نمایشگاه گل و گیاه، مبلمان و خدمات شهری و حمل و نقل عمومی عصر روز 97/9/13در محل دائمی نمایشگاه بین المللی گیلان […]

به گزارش خزرآنلاین،

هفتمین نمایشگاه گل و گیاه، مبلمان، خدمات شهری و حمل و نقل عمومی با حضور معاون امور عمرانی استاندار گیلان در رشت افتتاح شد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان؛ هفتمین نمایشگاه گل و گیاه، مبلمان و خدمات شهری و حمل و نقل عمومی عصر روز 97/9/13در محل دائمی نمایشگاه بین المللی گیلان افتتاح شد.

علی اوسط اکبری مقدم معاون امور عمرانی استانداری گیلان در حاشیه افتتاح این نمایشگاه با اشاره به نقش نمایشگاه ها در معرفی ظرفیت های هر بخش اظهار داشت: گسترش ارتباطات تجاری، تبادل اطلاعات و دانش فنی و نیز ایجاد فضایی برای رقابت سالم از مزایای برگزاری نمایشگاه های تخصصی به شمار می رود.

وی تاکید کرد: نیاز امروز جامعه رسیدن به توسعه پایدار از طریق دانش افزایی است و در این بین آنان که با تلفیق دانش و مهارت به سمت تولید پیش می روند و شناخت بهتری از نیازمندی های جامعه هدف دارند موفق تر هستند.

هفتمین نمایشگاه گل و گیاه، مبلمان و خدمات شهری و حمل و نقل عمومی به مدت4روز از ساعت 15 الی21 پذیرای علاقمندان به این نمایشگاه است.