به گزارش خزرآنلاین، عصر امروز مورخ ۹۷/۸/۱۹ رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان با رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان دیدار و گفت و گو کرد. در این  دیدار محمد کازرونی منفرد گفت : سازمان نظام مهندسی کشاورزی می تواند با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان و با دستورالعملهای قانونی بعضی از […]

به گزارش خزرآنلاین،

عصر امروز مورخ ۹۷/۸/۱۹ رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان با رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان دیدار و گفت و گو کرد.

در این  دیدار محمد کازرونی منفرد گفت : سازمان نظام مهندسی کشاورزی می تواند با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان و با دستورالعملهای قانونی بعضی از کارهای کشاورزی را بر عهده بگیرد.

وی با اشاره به عضویت ۱۰ هزار و ۳۰۰ نفر کارشناسان و فارغ‌التحصیلان بخش کشاورزی و منابع طبیعی در سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گیلان، بیان کرد: طبق پیش‌بینی صاحب‌نظران، گیلان قابلیت تولید غذای ۷۰ میلیون نفر را دارد.

در ادامه مهندس درجانی ضمن اینکه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گیلان را یکی از اعضای مهم خانواده بزرگ جهاد کشاورزی دانست خاطر  نشان کرد:بعضی از کارهای کشاورزی بایستی هدفمند و به موقع انجام شود که برای آن بایستی دستورالعمل قانونی تنظیم کرد. در این راستا یکی از مراکز قانونی و دارای صلاحیت که می تواند مسئولیت تمامی این  کارها را بر عهده بگیرد سازمان نظام مهندسی کشاورزی است,۹۷/۸/۱۹

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان.

دیدار رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان با رییس سازمان جهاد کشاورزی گیلان