به گزارش خزرآنلاین، در پی انتشار خبری مبنی بر انتصاب “مسعود کاظمی” به عنوان نخستین مدیر کل راه آهن استان گیلان ، پایگاه خبری و تحلیلی تدبیر شرق در گفتگویی با مهندس مسعود کاظمی شهردار لاهیجان جویای این قضیه شد که در ادامه این گزارش را می خوانید : شهردار لاهیجان ضمن تبریک بهره برداری […]

به گزارش خزرآنلاین، در پی انتشار خبری مبنی بر انتصاب “مسعود کاظمی” به عنوان نخستین مدیر کل راه آهن استان گیلان ، پایگاه خبری و تحلیلی تدبیر شرق در گفتگویی با مهندس مسعود کاظمی شهردار لاهیجان جویای این قضیه شد که در ادامه این گزارش را می خوانید :

شهردار لاهیجان ضمن تبریک بهره برداری از پروژه ی راه آهن رشت -قزوین پس از سالها تلاش و انتظار مردم گیلان، گفت : راه آهن رشت قزوین یکی از مطالبات دیرینه ی مردم استان گیلان بوده است که پس از سالها تلاش دست اندرکاران و عنایت ویژه ی دولتمردان به سرانجام رسید.

مسعود کاظمی ضمن تکذیب خبر مدیر کلی خود اظهار داشت : تاکنون هیچ مذاکره ای مبنی بر انتخاب یا انتصاب بنده به عنوان مدیر کل راه آهن گیلان با اینجانب صورت نگرفته و بنده هم در این خصوص هیچ رایزنی با شخصی نداشته ام.

وی با بیان اینکه راه آهن رشت -قزوین یک پروژه عظیم ملی می باشد خاطر نشان کرد : راه آهن رشت -قزوین پس از راه اندازی نیاز به نیروهای متخصص در حوزه ی حمل و نقل ریلی دارد و مدیر کل راه آهن نیز باید تجربه ی اجرایی در خصوص حمل و نقل ریلی را داشته باشد.

“کاظمی ” که دانش آموخته ی رشته ی برنامه ریزی شهری است و سوابق اجرایی در خصوص مسایل عمرانی نیز دارد، افزود : حوزه ی حمل و نقل و راه در استان گیلان از اهمیت بالایی برخوردار است که بهره گیری از تخصص جوانان با انگیزه در این حوزه موجب توسعه هر چه بیشتر بخش حمل و نقل در استان خواهد شد.

کاظمی که در سمت شهرداری لاهیجان با حمایت شورای اسلامی این شهر توانسته بر مبنای ایده و خلاقیت توسعه شهر لاهیجان را رقم بزند، ادامه داد: عقیده دارم هر فرد در جایگاهی که قرار دارد می تواند تاثیر گذار باشد و امیدوارم بهره گیری از متخصصین موجب نوآوری و شکوفایی در حوزه های مختلف استان شود .با توجه به اعتمادی که اعضاء محترم شهر لاهیجان در سمت شهردار تاکنون به اینجانب داشته اند همچنان تمام قد در خدمت مردم شریف شهر لاهیجان خواهم بود. /تدبیرشرق