به گزارش خزرآنلاین، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان با اشاره به مضروب شدن یکی از طلبه‌های همدانی و همسرش بیان داشت: دو روز گذشته یکی از روحانیون و همسر  وی در همدان توسط همسایه خود با ضربات چاقو مضروب و به بیمارستان منتقل شد. دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان افزود: فرد ضارب […]

به گزارش خزرآنلاین، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان با اشاره به مضروب شدن یکی از طلبه‌های همدانی و همسرش بیان داشت: دو روز گذشته یکی از روحانیون و همسر  وی در همدان توسط همسایه خود با ضربات چاقو مضروب و به بیمارستان منتقل شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان افزود: فرد ضارب پس از فرار، داخل کوچه با یک دختر بچه مواجه می‌شود و او را نیز مجروح می‌کند و سپس متواری می‌شود.

حمزه گفت: صبح امروز ضارب که در حال فرار از مرز آذربایجان غربی بود دستگیر شد و در حال انتقال به همدان و پرونده در حال رسیدگی است.

وی بیان داشت: حال عمومی طلبه و کودک مضروب خوب بوده و مرخص شدند و وضعیت همسر طلبه که در بیمارستان است رو به بهبود قرار دارد.

سرهنگ رضا زراعی اظهار داشت: بر اساس اخبار واصله صبح روز دوشنبه فردی حوالی ساعت ۹.۴۰ دقیقه با حالت غیرعادی وارد منزل همسایه خود که دیوار به دیوار به محل سکونت آن‌ها در منطقه خضر ساکن بودند شده و با ضربات چاقو ابتدا شوهر را از ناحیه سر و سپس با داد و فریاد و کمک خواهی همسرش، همسر او را هم از روبه‌رو و سپس از پشت سر مجروح کرده است.

وی افزود: با داد و فریاد این مجروحان و کمک خواهی آنان ضارب از ترس گیر افتادن هراسان و به داخل کوچه فرار می‌کند که در این حین با دختر بچه‌ای کوچک هم برخورد او را هم زخمی کرده است.

رئیس پلیس آگاهی استان اظهار داشت: ضارب اکنون فراری است، اما پلیس با ترفند‌های اطلاعاتی و همکاری‌های عمومی که دریافت می‌کند به‌زودی ضارب را دستگیر می‌کند از مردم استان همدان هم تقاضا کرد اگر اطلاعاتی در این حوزه دارند با پلیس درمیان بگذارند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان هم به تسنیم گفت: به گفته پدر ضارب فرزند آن‌ها با این خانواده هیچ مشکلی نداشته و سال‌ها با صلح و دوستی در کنار هم زندگی می‌کردند و به صورت غیر منتظره این حادثه تاسف‌بار را موجب شده است.

حسین بشری تاکید کرد: پلیس تمام تلاش خود را برای دستگیری ضارب در اسرع وقت به‌کار گرفته و ضارب به‌زودی در چنگال پلیس استان گرفتار می‌شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان هم در باره وضعیت مجروحان این حادثه گفت: مرد خانواده (۴۸ ساله) با حالت آسیب دیدگی بر اثر ضربات چاقو از ناحیه ساعد، سر و گوش به مرکز درمانی بعثت منتقل شده بود که آسیب دیدگی مختصری هم در ناحیه شکم داشت.

جعفر شاهرخی با تاکید بر اینکه وضعیت عمومی هر دو مجروح این حادثه مناسب و روبه بهبودی است اظهار داشت: اقدام‌های درمانی اولیه مانند سی تی اسکن و … برای او انجام شده و این مجروح به دلیل نوع جراحت‌ها وارده نیازی به اتاق عمل نداشته و اکنون هم تحت نظر و بستری بوده و هوشیار است.

وی افزود: همسر وی نیز با مجروحیت از ناحیه سمت چپ بدن به بیمارستان منتقل شده بود که بدون هدر دادن وقت همکاران ما در بخش اورژانس خدمات درمانی مناسب را برای او انجام دادیم تا برای پذیرش در اتاق عمل آماده شود.

شاهرخی گفت: با پذیرش این مجروح او به اتاق عمل منتقل و عمل جراحی نواحی آسیب دیده را متخصصان بیمارستان انجام دادند وی نیز در حال حاضر هوشیار و تحت نظر پزشکان بیمارستان بوده و به لحاظ درمانی رو به بهبود است.