به گزارش خزرآنلاین، علیرضا حسنی، رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری یادواره شهدای ورزشکار خبر داد و اظهار کرد: این یادواره با حضور اقشار مختلف مردم و جامعه بزرگ ورزش استان ساعت ۱۰ صبح فردا، ۲۶ مهرماه در مجموعه ورزشی یادگار امام، سالن نامجو برگزار می‌شود. وی […]

به گزارش خزرآنلاین، علیرضا حسنی، رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری یادواره شهدای ورزشکار خبر داد و اظهار کرد: این یادواره با حضور اقشار مختلف مردم و جامعه بزرگ ورزش استان ساعت ۱۰ صبح فردا، ۲۶ مهرماه در مجموعه ورزشی یادگار امام، سالن نامجو برگزار می‌شود.

وی افزود: دومین یادواره شهدای ورزشکار رشت به همت فرماندهی سپاه ناحیه مرکزی رشت و بسیج ورزشکاران سپاه رشت و با مشارکت اداره‌کل ورزش و جوانان استان گیلان و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برگزار خواهد شد.

حسنی با اشاره به اینکه این یادواره با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ورزشکار استان برگزار می‌شود، گفت: در این برنامه در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، شهدای ورزشکار معرفی می‌شوند و از خانواده‌های آن‌ها تقدیر و تکریم می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت با بیان اینکه دومین یادواره شهدای ورزشکار با حضور مسئولان استانی، هیئت‌های ورزشی و پیشکسوتان جامعه ورزش در رشت برگزار می‌شود، تصریح کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین تسخیری، سخنران و حاج سیدکاظم موسوی، مداح این یادواره هستند.

وی ادامه داد: سومین سالگرد شهید مدافع حرم «سجاد طاهرنیا» نیز با سخنرانی سردار عبدالفتاح اهوازیان و مداحی کربلایی داود شکاری فردا، ۲۶ مهرماه ساعت ۱۷ در گلزار شهدای شهرستان رشت با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت برگزار می‌شود.

حسنی در پایان از خانواده‌های معظم شهدا و جامعه ورزش استان جهت حضور در دومین یادواره شهدای ورزشکار رشت و سومین سالگرد شهید مدافع حرم «سجاد طاهرنیا» دعوت کرد.