به گزارش خزرآنلاین، رمضانپور نرگسی امروز در گفتگویی با بیان اینکه دوستان در تعرفه خانم مقیمی بسیار دیر عمل کرده‌اند، گفت: زمانی نام خانم مقیمی مطرح‌شد که ما قبل از آن به‌ صراحت اعلام کرده بودیم گزینه‌ای نداریم. ما انتخاب مان را کرده‌ایم و قطعاً ما سه نفر یک رأی خواهیم داد. از این اظهارات […]

به گزارش خزرآنلاین، رمضانپور نرگسی امروز در گفتگویی با بیان اینکه دوستان در تعرفه خانم مقیمی بسیار دیر عمل کرده‌اند، گفت: زمانی نام خانم مقیمی مطرح‌شد که ما قبل از آن به‌ صراحت اعلام کرده بودیم گزینه‌ای نداریم. ما انتخاب مان را کرده‌ایم و قطعاً ما سه نفر یک رأی خواهیم داد.

از این اظهارات رمضانپور این طور بر می آید که سه عضو اصلاح طلب شورا ( رمضانپور – حاجی پور – زاهد) از گزینه شورای هماهنگی اصلاح طلبان تمکین نخواهند کرد و رای خود را به نام حامد عبدالهی به صندوق خواهند انداخت.

اگرچه به هیچ عنوان نمی توان عبدالهی را در کارزار شهرداری، کم توان تر از مقیمی به حساب آورد اما بهانه جویی رمضانپور برای عدم تمکین از خواسته شورای هماهنگی اصلاح طلبان هم در نوع خود بسیار جالب است چراکه وی، امروز در گفتگویی مدعی شده است که دوستان! در تعرفه خانم مقیمی دیر عمل کرده اند.

از جناب رمضانپور باید پرسید اگر خانم مقیمی در زمان مناسبی برای تصدی بر شهرداری رشت تعرفه نشده است، پس چرا او و دو عضو دیگر اصلاح طلب شورا در رای گیری اولیه با لب خندان به او رای داده و از این رای، عکس گرفته و در اختیار رسانه ها قرار داده اند تا به افکار عمومی بقبولانند که مثلاً از خواسته شورای هماهنگی اصلاح طلبان گیلان تبعیت کرده اند؟!

بیشتر بخوانید: تکنیک هوشمندانه ذاکری و انتخاب سخت سه عضو اصلاح طلب شورا! رای به عبدالهی یا تمکین از خواسته شورای هماهنگی اصلاح طلبان؟

بی تردید رمضانپور، حاجی پور و زاهد حتی تصور هم نمی کردند که مقیمی بتواند به جمع کاندیداهای نهایی راه پیدا کند و آنان در دوگانه عبدالهی – مقیمی گرفتار آیند. اتفاقی که با تلاش بهراد ذاکری رقم خورد و عضو جوان اصلاح طلب شورا، نه تنها توانست با رایزنی، مقیمی را به عنوان گزینه شورای هماهنگی اصلاح طلبان تعرفه کند بلکه با تلاش، نام او را در بین گزینه های نهایی تصدی بر شهرداری رشت وارد کرده و این چنین دست رمضانپور و دو یارش را در پوست گردو بگذارد!