به گزارش خزرآنلاین، مسعود موسوی استاد دانشگاه و عضو هیات مدیره نظام مهندسی گیلان در رای گیری امروز شورای شهر رشت بیشترین تعداد آرا را کسب کرده و در یک قدمی انتخاب به عنوان شهردار رشت قرار گرفت. نام موسوی از میان 11 برگ رای توزیع شده، بر روی 10 برگه نوشته شد و به نظر […]

به گزارش خزرآنلاین، مسعود موسوی استاد دانشگاه و عضو هیات مدیره نظام مهندسی گیلان در رای گیری امروز شورای شهر رشت بیشترین تعداد آرا را کسب کرده و در یک قدمی انتخاب به عنوان شهردار رشت قرار گرفت.

نام موسوی از میان 11 برگ رای توزیع شده، بر روی 10 برگه نوشته شد و به نظر می رسید تنها فردی که به او رای نداده است، خود عبدالهی بوده که احتمالاً خودش تک رای به خودش داده است.

در همین راستا موسوی در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین با بیان اینکه انتظار کسب بیشترین تعداد آرا را نداشته است، گفت: برنامه های مدونی برای ارائه به اعضای محترم شورای شهر رشت دارم.

موسوی اعتماد اکثریت اعضای شورا به خود را لطف خداوند و مرهون نگاه دقیق و کارشناسانه شورانشینان دانست و گفت: ان شالله بتوانم در خدمت شهروندان فهیم رشتی باشم.

گفتنی است موسوی متولد 1355 و دانش آموخته رشته شهرسازی بوده و مدرس گروه شهرسازی دانشگاه گیلان و عضو هیات علمی گروه معماری دانشگاه آزاد می باشد.