به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان به همراه همکاران خود به دیدار نماینده محترم ولی فقیه در استان رفتند و در این دیدار گزارشی از عملکرد سازمان متبوع خود ارائه دادند. پورتال اطلاع رسانی این اداره کل هم در خبری با عنوان “دیدار مدیرکل و همکاران […]

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان به همراه همکاران خود به دیدار نماینده محترم ولی فقیه در استان رفتند و در این دیدار گزارشی از عملکرد سازمان متبوع خود ارائه دادند. پورتال اطلاع رسانی این اداره کل هم در خبری با عنوان “دیدار مدیرکل و همکاران با نماینده ولی فقیه” به انتشار تصاویر این دیدار پرداخت.

در تصاویر منتشر شده از این دیدار، اما فردی به چشم میخورد که به اتهام مشارکت در آدم ربایی و ضرب و جرح عمدی در محاکم قضایی دارای پرونده بوده و حتی به 2 سال حبس و پرداخت دیه محکوم شده است و حکم صادره در خصوص وی هم به تایید دیوان عالی کشور رسیده است!

قابل تامل آن که این فرد کارمند میراث فرهنگی گیلان نبوده اما به همراه رضا علیزاده و جمعی از کارمندان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان به حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان شرفیاب شده و شاید به همین دلیل مسئولان دفتر نماینده محترم ولی فقیه در استان نسبت به سوابق و صلاحیت وی حساسیت چندانی به خرج نداده اند.

بی تردید آیت الله فلاحتی که پس از کناره گیری آیت الله قربانی، به عنوان نماینده ولی فقیه در استان گیلان منصوب شدند، از محبوبیت بالایی در بین جوانان حزب اللهی و مردم ولایتمدار رشت برخوردارند و مسئولین دفتر ایشان می بایست حساسیت بیشتری نسبت به افرادی که به دیدار ایشان نائل می شوند، به خرج دهند و علت حضور این فرد در این نشست را از مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان جویا شوند چرا که در صورت اطلاع رضا علیزاده از اتهام فرد مذکور، حضور وی در این نشست نوعی بی حرمتی نسبت به جایگاه نمایندگی ولی فقیه در استان محسوب خواهد شد.

گفتنی است اسناد محکومیت فرد مذکور در تحریریه خزرآنلاین موجود است که به علت نوع اتهام متهم که مرتبط با اعمال خلاف منافی عفت عمومی می باشد، از انتشار آن معذوریم.