به گزارش خزرآنلاین، صبح امروز تصویری از استاندار گیلان منتشر شد که بازتاب گسترده ای در فضای مجازی بدنبال داشت. در این تصویر که توسط یک شهروند ثبت شده بود، مصطفی سالاری ساعت ۶:۳۰ صبح امروز بدون تشریفات معمول و مرسوم برخی مسوولین در حال پیاده روی در محدوده خیابان لاکانی رشت به سمت محل […]

به گزارش خزرآنلاین، صبح امروز تصویری از استاندار گیلان منتشر شد که بازتاب گسترده ای در فضای مجازی بدنبال داشت. در این تصویر که توسط یک شهروند ثبت شده بود، مصطفی سالاری ساعت ۶:۳۰ صبح امروز بدون تشریفات معمول و مرسوم برخی مسوولین در حال پیاده روی در محدوده خیابان لاکانی رشت به سمت محل کار خود در استانداری گیلان بود.

شهروندی که این تصویر را به صفحه اینستاگرامی کلانشهر باران ارسال کرده، گفته است: از چندنفر از مغازه دارها که سوال کردم می گفتند تقریبا هر روز صبح از این مسیر می گذرد و با بعضی از مردم صحبت می کنند.

از شروع به کار سالاری در گیلان در محافل مختلف شنیده می شد که نماینده عالی دولت در گیلان صبح ها پیاده به محل کار می آید یا گاهی اوقات در محدوده پیاده راه مرکزی رشت و برخی محلات قدم می زند و با مردم هم صحبت می شود.

رویکردی که اگرچه برخلاف بسیاری از مسوولین و حتی اعضای شورای شهر! مورد بهره برداری تبلیغاتی قرار نگرفته است اما برخی پیام های شهروندان زیر این پست اینستاگرامی این رفتار و رویکرد استاندار را تایید می کند.

جوانترین استاندار کشور از جمله مسوولانی است که حضور بدون تشریفات و غیرتبلیغاتی او در میان مردم و شهرستان ها و مناطق محروم بارها دیده شده است.

این رویکرد استاندار گیلان که امید است سرمشق و الگو سایر مدیران دولتی و مسوولان و منتخبان مردم نیز قرار بگیرد، در این شرایط اقتصادی و مشکلات عمومی، می تواند نقش موثری در تلطیف فضا و شنیدن مشکلات مردم و احساس حضور مسوولین در کنار آنان داشته باشدر البته نه به قصد تبلیغات انتخاباتی و عکس های یادگاری گرفتن.