به گزارش خزرآنلاین، بهراد ذاکری عضو شورای شهر رشت: این روزها برخی دچار توهم شده اند و خود را ملاک اصلاح طلبی میدانند با توجه به خواست مردم و اندیشه اصلاح طلبی ، به کاندیداهایی که عضو شورا هستند و گزینه های غیر بومی رای نمی دهم. تعرفه کاندیداها با پیوست کردن آنها به جریانات […]

به گزارش خزرآنلاین، بهراد ذاکری عضو شورای شهر رشت: این روزها برخی دچار توهم شده اند و خود را ملاک اصلاح طلبی میدانند

با توجه به خواست مردم و اندیشه اصلاح طلبی ، به کاندیداهایی که عضو شورا هستند و گزینه های غیر بومی رای نمی دهم.

تعرفه کاندیداها با پیوست کردن آنها به جریانات تنها نمایش منفعت طلبان است.

بهراد ذاکری عضو شورای شهر رشت در گفتگویی درباره وضعیت انتخاب شهردار رشت با بیان مطلب فوق گفت :این روزها برخی دچار توهم شده اند و خود را ملاک اصلاح طلبی میدانند.تعرفه کاندیداها با پیوست کردن آنها به جریانات تنها نمایش منفعت طلبان است.

وی با اشاره به اظهار نظرهای برخی اعضای شورا درباره ی گزینه های شهرداری رشت با تاکید بر اینکه این رفتارها در تضاد با اصالت اندیشه ی اصلاح طلبی است، گفت : مسلما این اظهار نظرها شخصی است و به نمایندگی از جریان سیاسی بیان نشده است.

وی با بیان اینکه چه خوب می شد که جریانهای تاثیرگذار و بنام ملاکها و معیارهای خود را برای انتخاب شهردار رشت اعلام می کردند و در این امر اعضای شورا را از نظر فکری و ذهنی یاری می کردند ، تاکید کرد: من خود را وفادار به جریان اصلاحات می دانم و در همین راستا با توجه به خواست مردم و اندیشه اصلاح طلبی، به کاندیداهایی که عضو شورا هستند و گزینه های غیر بومی رای نمی دهم.

این عضو اصلاح طلب شورای شهر رشت در توضیح وضعیت فعلی انتخاب شهردار رشت گفت: دیدارهای شخصی و انفرادی بین کاندیداها و اعضای شورا انجام شده است و نقاط قوت و ضعف کاندیداها با توجه به نقطه نظرات شخصی و فردی اعضای شورا مورد بررسی قرار گرفته است و قطعا جمع بندی نهایی در صحن علنی شورا صورت می پذیرد.

بهراد ذاکری ابراز امیدواری کرد با یاری فکری همه ی چهره ها و جریانهای دلسوز شهری، مدیری لایق با سوابقی قابل دفاع در شان شهروندان رشت در سریعترین زمان ممکن به عنوان شهردار رشت برگزیده شود.