به گزارش خزرآنلاین، علیرضا شعبان‌ نژاد صبح امروز در گردهمایی سنگرسازان بی‌سنگر در فومن اظهار داشت: برگزاری چنین مراسماتی در ایامی که مردم تحت فشارهای اقتصادی قرار دارند در ایجاد آرامش در آن‌ها تاثیرگذار است. رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان با بیان اینکه امروز مشکلات اقتصادی به مردم فشار آورده است خاطرنشان کرد: برگزاری […]

به گزارش خزرآنلاین، علیرضا شعبان‌ نژاد صبح امروز در گردهمایی سنگرسازان بی‌سنگر در فومن اظهار داشت: برگزاری چنین مراسماتی در ایامی که مردم تحت فشارهای اقتصادی قرار دارند در ایجاد آرامش در آن‌ها تاثیرگذار است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان با بیان اینکه امروز مشکلات اقتصادی به مردم فشار آورده است خاطرنشان کرد: برگزاری چنین گردهمایی‌هایی گوشه‌ای از زحمات رزمندگان جهاد سازندگی را جبران می‌کند.

شعبان‌ نژاد با اعلام اینکه نسل امروز با مسائل جنگ و دفاع مقدس بیگانه است تصریح کرد: برخی افراد امروز تمایل ندارند تا روایات جهاد سازندگی و دفاع مقدس برای مردم بیان شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ضعیف‌ترین کارهای هنری در حوزه دفاع مقدس انجام می‌شود ابراز داشت: باید تلاش کنیم تا فرهنگ دفاع مقدس را به نسل جدید منتقل کنیم اما تا کنون در این زمینه موفق نبودیم.

شعبان‌ نژاد با تاکید بر اینکه اگر کامیون‌های حمل مرغ استان گیلان به موقع به تهران نرسد این شهر دچار مشکل می‌شود گفت: روز گذشته با این معضل مواجه بودیم که برخی افراد سازماندهی شده مسیر را بسته بودند و مانع ورود مرغ به تهران و ورود دانه مرغ به گیلان شدند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان گرانی‌های حوزه کشاورزی را ناشی از گرانی‌های بخش صنعت دانست و عنوان داشت: دیشب با هماهنگی شورای تامین استان گیلان موفق شدیم تا مسیر انتقال مرغ به تهران را باز کنیم.

وی با بیان اینکه امروز همچنان اثرات مثبت فعالیت‌های جهاد سازندگی در کشور نمایان است خاطرنشان کرد: جهاد سازندگی در بسیاری از حوزه‌ها مانند محرومیت‌زدایی و دفاع مقدس منشاء خیر و برکت بوده است.

شعبان‌ نژاد با انتقاد از ساخت فیلم‌های سینمایی نامناسب در حوزه معرفی رزمندگان جهاد سازندگی تصریح کرد: امروز در فیلم‌های سینمایی نقش جهاد سازندگی را بسیار سطحی نشان می‌دهند.