به گزارش خزرآنلاین، محمدعلی ویشکایی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار رشت همزمان با سومین روز از هفته دولت در مراسم افتتاح پروژه‌های بخش خشکبیجار، اظهار کرد: هفته دولت سالجاری در شهرستان رشت 315 پروژه عمرانی با سرمایه گذاری بیش از 412 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد. معاون امور برنامه ریزی و عمرانی شهرستان […]

به گزارش خزرآنلاین، محمدعلی ویشکایی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار رشت همزمان با سومین روز از هفته دولت در مراسم افتتاح پروژه‌های بخش خشکبیجار، اظهار کرد: هفته دولت سالجاری در شهرستان رشت 315 پروژه عمرانی با سرمایه گذاری بیش از 412 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

معاون امور برنامه ریزی و عمرانی شهرستان رشت با بیان اینکه رشد بسیار خوبی را در افتتاح پروژه‌های هفته دولت امسال نسبت به سال گذشته شاهد بودیم، افزود: افتتاح پروژه‌ها در سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10 درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: بالغ بر 165 میلیارد تومان از مجموع پروژه‌های مذکور، با سرمایه گذاری بخش خصوصی به مرحله بهره برداری رسیده که مشارکت بخش خصوصی 390 درصد افزایش یافته است.

ویشکایی گفت: حدود 248 میلیارد و 61 میلیون تومان از پروژه‌های افتتاحی توسط بخش دولتی انجام گرفته که 150 درصد افزایش داشته است.

معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرماندار ضمن قدردانی از تلاش و همکاری مسئولین و مردم، بیان کرد: بخش خشکبیجار در هفته دولت سال گذشته 11 پروژه قابل بهره برداری داشت که این تعداد امسال به 17 پروژه با سرمایه گذاری حدود 4 میلیارد تومان افزایش یافت که بیانگر افزایش 55 درصدی است.

وی با بیان اینکه امروز همزمان با سومین روز از هفته دولت 7 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 380 میلیون تومان در بخش خشکبیجار شهرستان رشت به بهره برداری می‌رسد، گفت: ساماندهی گلزار شهدای گمنام خشکبیجار با سرمایه گذاری 120 میلیون تومان، آسفالت خیابان طالقاتی با سرمایه گذاری 750 میلیون تومان، افتتاح زمین ورزشی روستای گیلوا محله با سرمایه گذاری 150 میلیون تومان،اجرای عملیا روکش و لکه گیری جاده جیرکویه به جورکویه با سرمایه گذاری 550 میلیون تومان، بهره برداری از آسفالت شیشه گوراب به جیرکویه با سرمایه گذاری 360 میلیون تومان، اصلاح و توسعه شبکه برق بخش خشکبیجار با سرمایه گذاری 250 میلیون تومان از جمله پروژه‌هایی است که امروز در بخش خشکبیجار به بهره برداری می‌رسد.