به گزارش خزرآنلاین، این جلسه با حضور هوشنگ عباسقلی زاده مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان، شهرداران لاهیجان، آستانه اشرفیه،سیاهکل ،رودبنه و دیلمان و کارشناسان دفتر شهری استانداری در سالن جلسات شهرداری لاهیجان برگزار شد. در این جلسه هوشنگ عباسقلی زاده مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان ضمن تبریک […]

به گزارش خزرآنلاین، این جلسه با حضور هوشنگ عباسقلی زاده مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان، شهرداران لاهیجان، آستانه اشرفیه،سیاهکل ،رودبنه و دیلمان و کارشناسان دفتر شهری استانداری در سالن جلسات شهرداری لاهیجان برگزار شد.

در این جلسه هوشنگ عباسقلی زاده مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید قربان گفت: شهرداری ها از دستگاههای خدمات رسان می باشند و رفع مشکلات شهرداری ها می تواند در توسعه شهرهای استان نقش مهمی ایفا کند.

وی اضافه کرد: دفتر امور شهری و کارشناسان این حوزه در خدمت شهرداران هستند تا با هم اندیشی برای رفع مشکلات گام برداریم.

مسعود کاظمی شهردار لاهیجان هم در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت های صورت گرفته در شهرداری لاهیجان به بیان مشکلات پیش روی شهرداری ها اشاره کرد.

وی افزود : چون در هر دو حوزه شورای شهر و شهرداری فعالیت کردم به مشکلات آگاه هستم و از حمایت اعضای شورای شهر قدردانی می کنم.

کاظمی اضافه کرد: شهرداری های شرق گیلان از هماهنگی خوبی برخوردار هستند و با تعامل نزدیکی که با هم دارند امکانات خود را در اختیار یکدیگر قرار می دهند.

در این جلسه هر کدام از شهرداران حاضر به بیان مشکلات حوزه فعالیت خود پرداختند.