به گزارش خزر، رضا رسولی عضو شورای شهر رشت اندکی بعد از انتخاب به عنوان نائب رییس شورای شهر رشت، در واکنشی اینستاگرامی از “معامله” بر سر انتخاب هیات رییسه شورا و شهردار رشت پرده برداشت و البته کنایه های گزنده ای را هم به یکی از اعضای شورا وارد کرد.(اینجا را بخوانید) رسولی اگرچه […]

به گزارش خزر، رضا رسولی عضو شورای شهر رشت اندکی بعد از انتخاب به عنوان نائب رییس شورای شهر رشت، در واکنشی اینستاگرامی از “معامله” بر سر انتخاب هیات رییسه شورا و شهردار رشت پرده برداشت و البته کنایه های گزنده ای را هم به یکی از اعضای شورا وارد کرد.(اینجا را بخوانید)

رسولی اگرچه نامی از کسی در این متن بلندبالای خود نمی برد اما از آمارهایی که او می دهد، به راحتی می توان منظورش را در لابه لای این سطور دریافت. مثلا از جمله پاین به راحتی می توان دریافت عضو معامله گری که رسولی از او دم می زند، اصلاح طلب است.

تازه متوجه میشوى تمام آن ژست هاى روشنفکرانه و حرف هاى قشنگ، “کشک” بوده است. تازه همه چیز سرت هوار میشود که این رفتار با کجاى آرمانهاى مترقى اصلاح طلبى و توسعه گرایى انطباق دارد؟!

وی در قسمت دیگر اظهارات خود می نویسد: “به خاطر ریشِ سفید و سوابق دهان پر کن والاحضرات حرفشان را قبول میکنى.

تا این جای کار به نظر می رسد عضو معامله گر مورد نظر رضا رسولی، اصلاح طلبی باشد ریش سفید!! البته این اصلاح طلب ریش سفید گویا بسیار هم مغرور است و خود را عقل کل می داند! همان کسی که هوادارانش در یک کانال 20 نفره، او را فصل الخطاب دانسته بودند!! فصل الخطابی که البته معلوم نیست چرا همیشه در معادلات درون شورایی در دسته بازندگان قرار می گیرد!

برخى افراد، منافع خود را محور کائنات دانسته و همه چیز، اعم از انسان ها و موجودات درجات پایین تر! را ابزارى براى رسیدن به این منافع می‌پندارند.

از جمله بالا هم به راحتی می توان دریافت این فصل الخطاب همیشه بازنده! از خودبزرگ بینی فزاینده رنج می برد. صفتی که بی تردید اصلاح طلبی مانند حاجی پور با آن اخلاق مشتی و خاکی اش از آن به دور است.

به نظر می رسد منظور رسولی از عضو معامله گر شورا که می خواسته شهرداری را با مشاعات آن بفروشد، همان عضو باندباز شوراست. همان کسی که برای ادای دین به اسپانسر خود، یک زن و شوهر را به شهرداری رشت تحمیل کرده بود!