به گزارش خزرآنلاین، در نماز جمعه این هفته این شهرستان حجت الاسلام والمسلمین صدیق از مسعود کاظمی شهردار لاهیجان به دلیل همکاری با ستاد نماز جمعه با اهدای لوح و قرآن تجلیل کرد. حجت الاسلام والمسلمین صدیق امام جمعه لاهیجان در خطبه های نماز هم از عملکرد شهرداری برای نظم دادن به خیابانهای اطراف مسجد […]

به گزارش خزرآنلاین، در نماز جمعه این هفته این شهرستان حجت الاسلام والمسلمین صدیق از مسعود کاظمی شهردار لاهیجان به دلیل همکاری با ستاد نماز جمعه با اهدای لوح و قرآن تجلیل کرد.
حجت الاسلام والمسلمین صدیق امام جمعه لاهیجان در خطبه های نماز هم از عملکرد شهرداری برای نظم دادن به خیابانهای اطراف مسجد جامع تشکر کرد و افزود: نظم دادن به خیابانهای اطراف از جمله همین خیابان کاشف شرقی که زحمت کشان شهرداری در حال نظم دادن و زیباتر کردن این خیابان هستند، از همه عوامل تصمیم گیر برای این امر من جمله فرماندار و شهردار و شورای شهر کمال تشکر را دارم.
وی اضافه کرد: کما اینکه شایعه شده بود که می خواهند این خیابان را به پیاده رو تبدیل کنند و باعث ناراحتی عده ای کسبه شده بود که بنده اعلام می کنم هیچ یک از این شایعه ها درست نیست و این اقدام صرفا یک نظم بخشیدن و زیباتر کردن خیابان می باشد که قطعا بعد از اتمام پروژه مجددا مسیر برای تردد وسایط نقلیه برقرار می باشد.
خطیب نماز جمعه همچنین از عوامل بازگشایی مجدد پارکینگ خیابان شهید کریمی نیز تشکر کردند که بسته شدن آن مشکلاتی نیز با خود به همراه داشت که ایشان همین مسئله و رفع مشکل نامبرده را نوعی نظافت اعلام کردند که عده ای نشستند و این مسئله را حل نموده و به نوعی نظافتی به امور شهر دادند که این نیز از جمله موارد سبک زندگی اسلامی می باشد.