به گزارش خزر به نقل از ایرنا روز گذشته خبرگزاری ایسکانیوز خبری مبنی بر توقیف ۱۴۸ میلیارد دلار دارایی آقازاده های ایرانی و اخراج ۵ هزار و ۴۳۲ آقازاده ایرانی ساکن آمریکا از این کشور در سه ماه آینده منتشر کرد که با بازتاب های بسیاری همراه بود اما دقایقی بعد این خبر از سایت […]

به گزارش خزر به نقل از ایرنا روز گذشته خبرگزاری ایسکانیوز خبری مبنی بر توقیف ۱۴۸ میلیارد دلار دارایی آقازاده های ایرانی و اخراج ۵ هزار و ۴۳۲ آقازاده ایرانی ساکن آمریکا از این کشور در سه ماه آینده منتشر کرد که با بازتاب های بسیاری همراه بود اما دقایقی بعد این خبر از سایت خبرگزاری حذف و اعلام شد که این خبر جعلی است. اما امروز مدیرعامل ایسکانیوز با طرح ادعای جدیدی گفت: خبر اخراج آقازاده ها از آمریکا درست بوده و به خاطر مصلحت کشور خبر را حذف کرده بودند.

دکتر رضا واعظی، مدیر عامل خبرگزاری ایسکانیوز با بیان اینکه خبر اخراج آقازاده‌های خزانه داری آمریکا درست است، افزود: اولا که در همه رسانه‌ها اشتباه پیش می‌آید و ثانیا این که خبر ما درست بود و بنا به مصلحت کشور خبر را از خروجی برداشتیم. علاوه بر اینکه قبل از ما «صبح اصلاحات» این خبر را کار کرده بود.

وی ادامه داد: تا چند روز آینده خبر ما بصورت رسمی منتشر خواهد شد و خواهید دید که سورپرایز تیرماه آمریکا همین خبر بوده!!