به گزارش خزر، اولین جلسه دادگاه علنی رسیدگی فوق العاده به پرونده قتل 8 زن در شعبه دادگاه کیفری یک دادگستری گیلان برگزار شد. رئیس کل دادگستری گیلان با اعلام این خبر افزود: متهمان این پرونده یک زوج به نام های ف.ن 41 ساله و ل.گ 40 ساله می باشند. سیاوش پور با بیان اینکه براساس […]

به گزارش خزر، اولین جلسه دادگاه علنی رسیدگی فوق العاده به پرونده قتل 8 زن در شعبه دادگاه کیفری یک دادگستری گیلان برگزار شد.

رئیس کل دادگستری گیلان با اعلام این خبر افزود: متهمان این پرونده یک زوج به نام های ف.ن 41 ساله و ل.گ 40 ساله می باشند.

سیاوش پور با بیان اینکه براساس کیفرخواست صادره از سوی دادستانی، مرد به مباشرت در 8 فقره قتل عمد زن مسلمان و جنایت بر میت 6 فقره از طریق مثله نمودن اجساد متهم است عنوان نمود: این مرد پس از ارتکاب به قتل طلاجات مقتولین را به سرقت برده است.

رئیس کل دادگستری استان گیلان تاریخ وقوع اولین قتل را سال 85 ذکر نمود و گفت: متهمین در اوایل سال 96 به دام قانون افتادند.

این مقام ارشد قضایی با اشاره به اتهامات زن اظهار داشت: همسر مرد متهم به قتل به معاونت در یک فقره قتل و تسهیل وقوع جرم و مباشرت در 4 فقره قبول و فروش طلاجات مسروقه و همچنین مساعدت در خلاصی متهم ف.ن از محاکمه و مجازات از طریق مخفی نمودن ادله متهم می باشد.

گفتنی است ادامه رسیدگی به این پرونده در وقت فوق العاده به جلسات بعدی موکول شده است.