به گزارش خزر، عهد می بندیم همچنان به آرمان های امام(ره) و نظام مقدس جمهوری اسلامی پاینده مانده و در پیروی از رهبر عزیزمان، طنین یکدلی، اتحاد و همراهی سردهیم. بسم الله الرحمن الرحیمبی تردید هیچ دگرگونی و انقلابی بی ریشه و علت پدید نمی آید و بسترها و عواملی در شکل گیری آن مؤثر […]

به گزارش خزر، عهد می بندیم همچنان به آرمان های امام(ره) و نظام مقدس جمهوری اسلامی پاینده مانده و در پیروی از رهبر عزیزمان، طنین یکدلی، اتحاد و همراهی سردهیم.

بسم الله الرحمن الرحیم
بی تردید هیچ دگرگونی و انقلابی بی ریشه و علت پدید نمی آید و بسترها و عواملی در شکل گیری آن مؤثر است.

قیام 15 خرداد نیز جنبشی ماندگار و اثر گذار است و نقطه عطفی در کارنامه انقلاب اسلامی ایران،، یادگاری است از پیوند معنوی توده های عظیم مردم کشور ما..واکنشی است از احساس عمیق مذهبی ملت بزرگ ایران.

این قیام، سر آغاز تحوّلات و دگرگونی های شگفت آوری شد که به حق می توان از آن به عنوان «یوم اللّه» نام برد.

 فرا رسیدن سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی را تسلیت عرض نموده و در آستانه 15 خرداد یاد و خاطره روحانی مبارز، شهید سید یونس حسینی رودباری، از شهدای گرانقدر قیام مردمی 15 خرداد و اولین شهید نهضت امام (ره) را گرامی می داریم.

15 خرداد 1342 بستر و زمینه پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن 1357 را فراهم نمود. آن روز خروش مردم برای مبارزه با طاغوت و استبداد حاکم، به خاک و خون کشیده شد و نهال انقلاب در آغازین روزهای شکوفایی خود، با خون جوانان و مردان و زنانی آبیاری شد که برای رهایی از یوغ استعمار، حفظ عزت و شرافت خود و برای استقلال کشور از هرگونه وابستگی به قدرت های شرق و غرب یکصدا و یکدل شدند.ایشان، ندای رهبر خود را لبیک گفتند و خالصانه پای در کارزار ایثار و شهادت نهادند.

امام امت در همه سال های بعد و در مبارزه با رژیم طاغوت، سختی ها و مرارت های بسیاری به جان خریدند و انقلاب اسلامی در مسیر پیروزی خود، آوردگاه های بسیاری دید.

رهبر فرزانه انقلاب نیز هیچگاه قیام مردمی 15 خرداد را از خاطر نبرد، آن مجاهدت ها در یاد و خاطره ملت هم ماندگار شد و اکنون با گذشت بیش از نیم قرن از آن حماسه، همچنان شور و شعف انقلابی حتی در بین نسل سوم کشور ریشه دوانده و استوار شده است.

 در سالروز رحلت حضرت امام(ره) و شهادت یاران امام، عهد می بندیم همچنان به آرمان های امام(ره) و نظام مقدس جمهوری اسلامی پاینده مانده و در پیروی از رهبرمان حضرت آیت ا… خامنه ای طنین یکدلی، اتحاد و همراهی سردهیم و با امید به آینده ای روشن برای کشور و نظام، به ویژه در سنگر اقتصادی و در ایفای وظایف و مسئولیت های خطیر خود برای گشایش در امور مردم و توسعه و بالندگی اقتصادی کشور، از همه ظرفیت ها و توانمندی های موجود به نحو کامل و احسن استفاده کنیم.

ضمن بزرگداشت یاد و خاطره حضرت امام ( ره ) و گرامیداشت شهدای گرانقدر قیام مردمی 15 خرداد، این ایام را به هموطنان عزیز ایران اسلامی و مخصوصا”، مردم شریف و ارزشمندِ شهرستان رودبار تسلیت عرض می نمایم، از درگاه خداوند متعال برای همگان عمری با عزت سرشار از تندرستی و سربلندی مسئلت دارم.

محمد میرزایی فتح کوهی