به گزارش خزر، 11 روز تا آغاز جام جهانی باقی مانده است و تیم ایران در اولین بازی مرحله گروهی به دیدار مراکش می رود. مرحله نهایی آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران، کادر فنی تیم ملی فرآیند جدیدی را با سیستم های نوین و پیشرفته تمرینی و پزشکی شروع شده است. در همین راستا […]

به گزارش خزر، 11 روز تا آغاز جام جهانی باقی مانده است و تیم ایران در اولین بازی مرحله گروهی به دیدار مراکش می رود. مرحله نهایی آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران، کادر فنی تیم ملی فرآیند جدیدی را با سیستم های نوین و پیشرفته تمرینی و پزشکی شروع شده است.

در همین راستا اطلاعات علمی بیشتری برای اخذ بهترین تصمیمات و همچنین مدیریت شرایط تمرینی و ریکاوری بازیکنان ادغام می‌شود. این کار اهمیت زیادی برای همه بازیکنان دارد، البته استفاده از این شیوه برای بازیکنانی مانند اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و مهدی طارمی که در چند ماه اخیر دچار برخی مصدومیت شده‌اند، حیاتی است.

وقتی بازیکن در تمرین به سطح ایده‌آل مورد نظر می‌رسد (با استفاده از سیستم جی پی اس تمام اطلاعات مانیتور می‌شود)، کادرهای پرفرمنس تیم ملی، این اطلاعات را با مربیان و کادر پزشکی به اشتراک می‌گذارند و بازیکن یا به تمرینش پایان می‌دهد یا تمرینی دیگر و درمانش را آغاز می‌کند. با تمام داده‌های موجود و پس از ارزیابی روزانه سیر تکاملی بازیکن، برنامه‌ریزی برای تمرین بعدی و نظارت دوباره بر عملکرد انجام می‌گیرد.

همچنین امروز از شماره پیراهن بازیکنان تیم ملی رونمایی شد تا بازیکنان با شماره های زیر در جام جهانی حاضر شود. البته اسامی 23 بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان که در رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه حاضر خواهند بود تا فردا (دوشنبه – 14 خرداد) از سوی کارلوس کی‌روش اعلام می‌شود.

1- علیرضا بیرانوند
2- مهدی ترابی
3- احسان حاج‌صفی
4- روزبه چشمی
5- میلاد محمدی
6- سعید عزت‌اللهی
7- مسعود شجاعی
8- مرتضی پورعلی‌گنجی
9- امید ابراهیمی
10- کریم انصاری‌فرد
11- وحید امیری
12- رشید مظاهری
13- محمدرضا خانزاده
14- سامان قدوس
15- پژمان منتظری
16- رضا قوچان‌نژاد
17- مهدی طارمی
18- علیرضا جهانبخش
19- سیدمجید حسینی
20- سردار آزمون
21- اشکان دژاگه
22- امیر عابدزاده
23- رامین رضاییان
24- علی قلی‌زاده