به گزارش خزر، مدتی قبل با رأی اکثریت اعضای شورای شهر تهران محمدعلی افشانی شهردار پایتخت شد. محمدعلی افشانی در حالی با رأی اکثریت آراء بر روی صندلی بهشت تکیه می زند که پیش از این در دولت یازدهم استاندار فارس بوده و هم‌اکنون معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور […]

به گزارش خزر، مدتی قبل با رأی اکثریت اعضای شورای شهر تهران محمدعلی افشانی شهردار پایتخت شد.

محمدعلی افشانی در حالی با رأی اکثریت آراء بر روی صندلی بهشت تکیه می زند که پیش از این در دولت یازدهم استاندار فارس بوده و هم‌اکنون معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در دولت دوازدهم است.

وی همچنین معاون سابق وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بوده‌است و در سابقه افشانی معاونت استانداری استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان و سمنان نیز به چشم می‌خورد.

پس از انتخاب افشانی به عنوان شهردار تهران،برخی گمانه زنی ها در رشت حکایت از پیوستن دکتر مسعود نصرتی،شهردار این شهر به کابینه جدید بهشت را دارد.

 اما نصرتی در گفت و گویی کوتاه با تابناک، ضمن رد این موضوع تاکید کرد: برنامه های خوبی را در رشت آغاز کرده ایم و نسبت به مردم مهمان نواز این شهر تعهد دارم.

شهردار رشت تصریح کرد: براى شروع ١٨ پروژه سرمايه گذارى و ٢٠ پروژه كلان مقياس زير بنائى و روبنائى در شهر و تأمين منابع مالى براى اجراى آن و همچنين بازنگرى طرح تفصيلى شهر و ايجاد اتحاد در بين تمام كاركنان شهردارى براى يك شروع موفق و پرداخت ٢٥٪؜ از بدهيهاى سنگين شهردارى و …. ، زحمات زيادى را متحمل شده ام و تمايل دارم تا زمانى كه بستر براى پيشبرد اين اهداف وجود دارد كارم را ادامه دهم. /تابناک