به گزارش خزر، طی حکمی از سوی فرمانده سپاه قدس گیلان،سرهنگ پاسدار حسن امینی بعنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه مقداد شهرستان رشت منصوب شد. سرهنگ پاسدار حسن امینی از فرماندهان جوان و نخبه گیلانی و با روحیه بالای بسیجی است که پیش از این در عرصه فرهنگی و اجتماعی فعالیتهای اثربخش و چشمگیری در سطح […]

به گزارش خزر، طی حکمی از سوی فرمانده سپاه قدس گیلان،سرهنگ پاسدار حسن امینی بعنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه مقداد شهرستان رشت منصوب شد.

سرهنگ پاسدار حسن امینی از فرماندهان جوان و نخبه گیلانی و با روحیه بالای بسیجی است که پیش از این در عرصه فرهنگی و اجتماعی فعالیتهای اثربخش و چشمگیری در سطح استان گیلان داشته است.

مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه مقداد رشت، جمعه ۱۱ خرداد برگزار می شود.

این مراسم با حضور سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان، روحانیون و بسیجیان، خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و پیشکسوتان جهاد و شهادت و جمعی از مسئولان مرکز گیلان، شهرستان رشت و به ویژه بخش های خمام،خشکبیجار ، لشت نشاء،قبل از نماز جمعه در مسجد جامع خمام برگزار می شود.

سرهنگ حمید یحیی پور در تاریخ ۱۸ آذر سال ۱۳۹۴ به عنوان فرمانده سپاه مقداد رشت معرفی شده بود که پس از سه سال فعالیت این ناحیه اردیبهشت سال جاری به عنوان فرمانده جدید سپاه املش معرفی شد.