به گزارش خزر، همرمان با فرارسیدن میلاد باسعادت علی اکبر و روز جوان، مهندس سیدمهدی رجایی، شهردار لنگرود طی پیامی این خجسته میلاد را تبریک گفت.   در پیام شهردار لنگرود آمده است:   جوانی، دوره‌ای از زندگی‌ست که حتی اگر هیچ چیز در زندگی نداشته باشید، اگر رؤیا داشته باشید، هیچ چیز نمی‌تواند حسادت […]

به گزارش خزر، همرمان با فرارسیدن میلاد باسعادت علی اکبر و روز جوان، مهندس سیدمهدی رجایی، شهردار لنگرود طی پیامی این خجسته میلاد را تبریک گفت.

 

در پیام شهردار لنگرود آمده است:

 

جوانی، دوره‌ای از زندگی‌ست که حتی اگر هیچ چیز در زندگی نداشته باشید، اگر رؤیا داشته باشید، هیچ چیز نمی‌تواند حسادت شما را برانگیزاند.

بدون شک جوانان توانمند گیلان زمین در زمینه های مختلف، همواره و در هر شرایطی توانایی فتح قله های افتخار را دارند و شایسته توجهی بیشتر هستند.

امروز متاسفانه توجه، احترام، دادن مسئولیت به جوان، اجازه تصمیم گیری و پذیرش تبعات آن در جامعه علی رغم توصیه های مکرر بزرگان و ارکان نظام کمتر دیده می شود و نیاز به باور قلبی مدیران ارشد در این خصوص حس می شود.

به خوبی می دانیم هر قدر هم به جوانان احترام بگذاریم و محبت بی دریغ ارزانی شان کنیم؛اما اگر به آن ها مسئولیت های اجتماعی نسپاریم، در حق آینده این کشور جفا کرده ایم.

توجه به نیازهای جوانان از مواردی است که بارها مورد تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است که باید موردنظر مدیران مرتبط در حوزه جوانان قرار گیرد و باید شرایط را به نحوی فراهم کنیم که نیازهای به‌ روز جوانان مدنظر باشد و برای رفع آنها راهکارهای عملیاتی با در نظر گرفتن شرایط روز جامعه ارائه شود.

در پایان خواهش اینجانب از مجموعه مدیریت شهری لنگرود در این حوزه این است که به موضوع جوانان در برنامه‌‌های اساسی شهرستان توجه بیشتری شود و هرزمان به جوان و تفکر جوان اعتماد کردیم، پیروزی حاصل شد.

 

 

سیدمهدی رجایی – شهردار لنگرود