به گزارش خزر، از هفته 31 فوتبال باشگاههای کشور دو تیم ملوان بندر انزلی و خونه به خونه بابل از ساعت 16:30 روز سه شنبه در ورزشگاه تختی انزلی به دیدار یکدیگر خواهند رفت. این دیدار به جهت قرار گرفتن تیم خونه به خونه بابل در آستانه صعود به لیگ برتر از اهمیت فراوانی برخوردار […]

به گزارش خزر، از هفته 31 فوتبال باشگاههای کشور دو تیم ملوان بندر انزلی و خونه به خونه بابل از ساعت 16:30 روز سه شنبه در ورزشگاه تختی انزلی به دیدار یکدیگر خواهند رفت. این دیدار به جهت قرار گرفتن تیم خونه به خونه بابل در آستانه صعود به لیگ برتر از اهمیت فراوانی برخوردار است.

ملوان، بی امید برای صعود

تیم ملوان بندر انزلی با 46 امتیاز در رده 8 جدول قرار دارد و از شانس کمی برای صعود به لیگ برتر برخوردار است و با توجه به رقابت تنگاتنگ مدعیان در نیمه بالای جدول باید شانس خود را سال دیگر در لیگ دسته اول برای صعود به لیگ برتر آزمایش کند. قوهای سپید هفته گذشته در مقابل تیم گل گهر به تساوی دست یافتند تا اختلافشان با تیم دوم جدول به 11 امتیاز برسد.

خونه به خونه بابل، پیروزی برای تاریخ سازی
از آخرین حضور یک تیم مازندرانی در لیگ برتر سالهای زیادی می گذرد و امسال دو تیم نساجی مازندران و خونه به خونه بابل رقابت تنگاتنگی را برای صعود به لیگ برتر دارند. تیم خونه به خونه با 57 امتیاز در رده دوم جدول قرار گرفته است و برای صعود به لیگ برتر و حفظ جایگاه نیاز به برد در این دیدار دارد.

تساوی در دور رفت
قضاوت این دیدار را پیام حیدری به همراه تورج عیوض محمدی، مهدی سیفی و مهدی جبرئیلی بر عهده دارند. دو تیم در دور رفت مسابقات به تساوی 0 بر 0 دست یافتند. این دیدار برای ملوان جهت حفظ انگیزه هایش از اهمیت فراوانی برخوردار است و برای خونه به خونه حکم یک فینال برای رسیدن به لیگ برتر را دارد.